Kim Kardashian má další Urus. O plyš už nejde, je to práce kontroverzních Němců

Další den, další zakázkově upravené Lambo Urus v garáži celebrity.

Pokud jste se někdy ptali, jaká sorta zákazníků si vlastně kupuje výtvory extravagantního úpravce Mansory, tohle vyšperkované Lamborghini Urus vám udělá jistou představu. Nedlouho po představení svého plyšového Urusu totiž uvádí Kim Kardashian do své garáže další speciálně upravený exemplář.

Kim Kardashian oblékla své Lamborghini Urus do plyše. Otřesný výsledek má účel

Kim Kardashian oblékla své Lamborghini Urus do plyše. Otřesný výsledek má účel

Ve srovnání s nedávným plyšovým výtvorem je sice tento zakázkový projekt pro slavnou modelku, podnikatelku a globální celebritu trochu umírněný, na poměry německého úpravce je ale tradičně výstřední. Další Urus ve vlastnictví Kim mimochodem ukazuje, jak populární je italské SUV u celebrit všeho druhu.

Lamborghini tedy dostalo bodykit Mansory a přelakovaní do šedého odstínu, čemuž kontrastují viditelné karbonové části karoserie. Zakázková jsou rovněž kovaná kola, za kterými razí žlutě lakované brzdové třmeny. Žluté lakování dílů palubní desky a bočnic dveří si Kim zažádala i v interiéru, a to v kombinaci s černou. Ve stejných barvách je pak vyvedeno i čalounění.

Lamborghini Urus slaví produkční milník. Prodejním trhákem se ale stalo okamžitě

Lamborghini Urus slaví produkční milník. Prodejním trhákem se ale stalo okamžitě

Úprava Urusu mimochodem neprobíhala přímo v Německu u Mansory. Instalaci bodykitu a dodatečné úpravy jako třeba lakovaní provedla dílna Platinum Motorsport z Los Angeles. Cenovku upraveného Urusu zmiňuje firma na 600.000 dolarů, tedy v přepočtu asi 13 milionů korun.

Lamborghini

Ferruccio Lamborghini založil společnost vyrábějící sportovní automobily v roce 1963 coby konkurenta značkám, jako je Ferrari.

Po vyhlášení úpadku a změně vlastníků přešlo Lamborghini v roce 1987 pod Chrysler. Od roku 1998 ho vlastní Audi (Volkswagen Group).

Lamborghini Aventador • Lamborghini Huracán • Lamborghini Urus

DS 4 je synonymem pařížského luxusu. Už jsme se svezli a máme dobré zprávy

DS 4 PureTech a E-Tense

Tři roky po ukončení výroby se vrací DS 4 ve druhé generaci. Jak jezdí, jsme vyzkoušeli v zemi, kde je tenhle kompaktní model s nádechem luxusu doma: ve Francii.

včera | David Šprincl | 12 příspěvků
TEST Volkswagen Arteon R 2.0 TSI SB: Chladnokrevně efektivní bijec v kvádru

Vokswagen Arteon R Shooting Brake

Velké benzinové kombi s pořádnou porcí výkonu a bez elektromotorů? Do budoucna půjde o stále vzácnější zboží. V téhle formě je snadné odpustit mu i drobné nedokonalosti.

14.  9.  2021 | Richard Herbich | 35 příspěvků
Poprvé za volantem nové Dacie Duster: Opět se vyplatilo poslouchat zákazníky

Dacia Duster TCe 130 EDC

Nové funkce, automatická převodovka, lepší interiér. Facelift dokazuje, že skvělá Dacia Duster může být ještě lepší.

12.  9.  2021 | Vladimír Kadera | 35 příspěvků