Kia přijme na Slovensku ještě letos 400 zaměstnanců

Kia Motors, která na Slovensku staví u Žiliny továrnu, přijme ještě letos do pracovního poměru přes 400 lidí; vzhledem k tomu, že ve společnosti již pracuje šedesátka zaměstnanců, bude mít ke konci roku práci u Kia Motors celkem pět set lidí. Dalších cca tisíc lidí, zejména dělníků, přijme Kia během příštího roku, přičemž při spuštění výroby by pobočka měla zaměstnávat 2 800 lidí. Kia se ale stále potýká s problémy s výkupem pozemků.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků