Kia představí čistě evropskou studii Cee’d

Automobilka Kia představila svou studii budoucnosti, který je čistě evropským dílem. Právě krok, kdy Kia využila služeb evropských designérů a návrhářů, má přinést větší úspěch na tomto specifickém trhu. Studie Cee’d je předzvěstí nového trendu a nového modelu, který se má zařadit do nižší střední třídy s tím, že by se měl v brzké budoucnosti vyrábět v novém závodě na Slovensku. Právě s novým designem chce Kia ještě více zlepšit v Evropě, kde se ji v poslední době daří velmi dobře. Oficiální představení studie Cee’d se odehraje poslední únorový den. Finální verze nového modelu se představí v Paříži na podzim letošního roku.

Klepněte pro větší obrázek
Kia Cee’d
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků
TEST Volkswagen T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion: Pouliční směska

VW T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion

Rostoucí segment SUV byl loni rozšířen o stylový Volkswagen T-Roc. Vypadá fantasticky, přináší však i řadu těžko pochopitelných řešení. Pro první test jsme zvolili verzi s turbodieselem, převodovkou DSG a pohonem všech kol.

13.  2.  2018 | Jan Mička | 23 příspěvků