Kia představí čistě evropskou studii Cee’d

Automobilka Kia představila svou studii budoucnosti, který je čistě evropským dílem. Právě krok, kdy Kia využila služeb evropských designérů a návrhářů, má přinést větší úspěch na tomto specifickém trhu. Studie Cee’d je předzvěstí nového trendu a nového modelu, který se má zařadit do nižší střední třídy s tím, že by se měl v brzké budoucnosti vyrábět v novém závodě na Slovensku. Právě s novým designem chce Kia ještě více zlepšit v Evropě, kde se ji v poslední době daří velmi dobře. Oficiální představení studie Cee’d se odehraje poslední únorový den. Finální verze nového modelu se představí v Paříži na podzim letošního roku.

Klepněte pro větší obrázek
Kia Cee’d
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků