Kia Multi-S, rodinný vůz blízké budoucnosti

Nový mix mezi MPV a SUV představila Kia jako svůj koncept ve Frankfurtu. Velkoprostorový vůz s délkou 4545 mm, šířkou 1850 mm, výškou 1650 mm a rozvorem 2700 mm je předzvěstí budoucího rodinného vozu. Koncept stojí na 19" kolech z lehkých slitin a má obuty pneu o rozměru 245/45. Vystavený koncept je kompletně vybaven elektronickými pomůckami jako jsou ESP, TPMS (kontrola tlaku v pneu) ABS, protikluzovými systémy, systémy kontrolující kvalitu a čistotu vzduchu atd. Kia Multi-S je poháněna již známým šestiválcem do V o objemu 2.7 l a automatickou převodovkou. V odvozeném sériovém voze předpokládá automobilka také nasazení čtyřválcového nafťáku o objemu dva litry.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek 

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků