Kia Mesa: SUV pro budoucnost

Po nedávno zveřejněných nákresech konceptu s kódovým názvem KCD-II přidala Kia také první fotografie. Nový koncept, který pojal oficiální jméno Mesa, má být předobrazem budoucího vývoje vozů segmentu SUV a současně také ukázkou záměrů automobilky pro nejbližší budoucnost. Novinka má jako moderní a robustní s rámovou konstrukcí, je vybavena třemi řadami sedadel a dvojitou skleněnou střechou. Prostornost vozu je pak dána velkorysým rozvorem (2 900 mm) a vnějšími rozměry (délka 4 877 mm, šířka 1 974 mm, výška 1 907 mm).

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků