Kia Mesa: SUV pro budoucnost

Po nedávno zveřejněných nákresech konceptu s kódovým názvem KCD-II přidala Kia také první fotografie. Nový koncept, který pojal oficiální jméno Mesa, má být předobrazem budoucího vývoje vozů segmentu SUV a současně také ukázkou záměrů automobilky pro nejbližší budoucnost. Novinka má jako moderní a robustní s rámovou konstrukcí, je vybavena třemi řadami sedadel a dvojitou skleněnou střechou. Prostornost vozu je pak dána velkorysým rozvorem (2 900 mm) a vnějšími rozměry (délka 4 877 mm, šířka 1 974 mm, výška 1 907 mm).

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků