Kia ex_cee`d zůstane jen konceptem

Korejská automobilka Kia vzala naději všem těm, kteří se v únoru letošního roku zamilovali do opravdu pěkného kabrioletu ex_cee`d. Studie, která byla odpovědí na módní třídu coupé-cabrio (CC), se automobilce opravdu povedla a horlivě se spekulovalo, kdy tento model přijde na trh.

Tip: Představení modelu Kia ex_cee`d naleznete zde.

Bohužel zůstane jen u konceptu. Vedení automobilky přemýšlí hlavně ekonomicky a dle jejich vyjádření zde prozatím není místo pro takový model. Malý odbyt by totiž nepokryl vývojové a výrobní náklady.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Kia ex_cee'd
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků