Kia dostala ocenenie za nápad roka

Britský časopis Autocar udelil kórejskej automobilke ocenenie za nápad roka 2006. Za všetkým stojí toľko diskutovaná sedemročná záruka na nový model Cee`d, ktorého sériová produkcia začne v Žiline už o pár dní.

Autocar udeľuje toto ocenenie už 18 rokov a tohtoročným podnetom bol krok kórejskej automobilky, ktorý má dokázať, že nový model bude dostatočne kvalitný a konkurencieschopný. To by sa malo nemalým spôsobom podpísať aj na číslach predajnosti.

Ocenenie prevzal osobne viceprezident spoločnosti Kia Motors Europe Jean-Charles Lievens. Poskytovanú päťročnú záruku na celé vozidlo a ďalšiu dvojročnú na pohonné ústrojenstvo (motor, prevodovka atď.) pritom označil za revolučnú a viac ako presvedčivú.

Tip: Poznáme všetky slovenské ceny novej Kie Cee`d a aj cenu základného modelu v ČR.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Kia Cee`d

Klepněte pro větší obrázek
Ocenenie od Autocaru

TEST VW Arteon 2.0 TSI DSG 4Motion: Poslední funkční období

VW Arteon 2.0 TSI DSG 4Motion

Nebude trvat dlouho a Arteon přenechá „funkci“ vlajkové lodi Volkswagenu nové generaci SUV Touareg. Než se tak stane, pojďme si něco říci o nejvýkonnějším provedení nabídky.

19.  4.  2018 | Jan Mička | 44 příspěvků
Minitest Peugeot 308 GTi: Skvělý hot-hatch! Dokud nestisknete „Sport“

Peugeot 308 GTi (minitest)

Vyzkoušeli jsme vrcholnou verzi modelu 308 druhé generace po modernizaci. Dokazuje, že mezi rychlými hatchbacky si může vybrat každý přesně dle svých potřeb a přání.

17.  4.  2018 | Milan Lažanský
TEST Lexus IS 300h: Není dokonalý, ale má k tomu blízko

Lexus IS 300h

Absenci vznětového motoru automobilka Lexus vyvažuje hybridním ústrojím. A jsem toho názoru, že pro model IS je to ta nejlepší možná varianta.

14.  4.  2018 | Jan Mička | 27 příspěvků