Kia dostala ocenenie za nápad roka

Britský časopis Autocar udelil kórejskej automobilke ocenenie za nápad roka 2006. Za všetkým stojí toľko diskutovaná sedemročná záruka na nový model Cee`d, ktorého sériová produkcia začne v Žiline už o pár dní.

Autocar udeľuje toto ocenenie už 18 rokov a tohtoročným podnetom bol krok kórejskej automobilky, ktorý má dokázať, že nový model bude dostatočne kvalitný a konkurencieschopný. To by sa malo nemalým spôsobom podpísať aj na číslach predajnosti.

Ocenenie prevzal osobne viceprezident spoločnosti Kia Motors Europe Jean-Charles Lievens. Poskytovanú päťročnú záruku na celé vozidlo a ďalšiu dvojročnú na pohonné ústrojenstvo (motor, prevodovka atď.) pritom označil za revolučnú a viac ako presvedčivú.

Tip: Poznáme všetky slovenské ceny novej Kie Cee`d a aj cenu základného modelu v ČR.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Kia Cee`d

Klepněte pro větší obrázek
Ocenenie od Autocaru

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků