Kia darovala slovenskému premiérovi model Opirus

Vozidlo Kia Opirus, ktoré dostal predseda vlády Slovenskej republiky Robert Fico ako dar od prezidenta koncernu Hyundai-Kia Automotive Group Mong-Koo Chunga, bolo v týchto dňoch odovzdané úradu vlády Slovenskej republiky do užívania.

Opirus je v európskej špecifikácii, preto sa môže bez akýchkoľvek úprav hneď prihlásiť do evidencie vozidiel. Automobil Kia Opirus sa tak v najbližšom období stane súčasťou vozového parku úradu vlády.

Klepněte pro větší obrázek
Kia Opirus pre slovenského premiéra

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků