Kia darovala slovenskej futbalovej reprezentácii 14 vozidiel

Automobilka Kia sa stala partnerom slovenskej futbalovej reprezentácie Za automobilku partnerskú zmluvu podpísal Deok Jeong IM, prezident Kia Motors Central Europe, a František Laurinec, prezident Slovenského futbalového zväzu. Zároveň Kia symbolicky odovzdala 14 vozidiel, ktoré budú slúžiť Slovenskému futbalovému zväzu počas trvania kontraktu pri plnení úloh súvisiacich s futbalovou reprezentáciou.

Časť vozidiel bude slúžiť priamo reprezentácii, napríklad reprezentačný tréner Ján Kocian používa vozidlo Kia Magentis a slovenský futbalový reprezentant a Futbalista roka 2007 Martin Škrteľ bude mať počas letnej prestávky k dispozícii model pro_cee´d, tiež vyrábaný v závode v Žiline.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků