Kia darovala slovenskej futbalovej reprezentácii 14 vozidiel

Automobilka Kia sa stala partnerom slovenskej futbalovej reprezentácie Za automobilku partnerskú zmluvu podpísal Deok Jeong IM, prezident Kia Motors Central Europe, a František Laurinec, prezident Slovenského futbalového zväzu. Zároveň Kia symbolicky odovzdala 14 vozidiel, ktoré budú slúžiť Slovenskému futbalovému zväzu počas trvania kontraktu pri plnení úloh súvisiacich s futbalovou reprezentáciou.

Časť vozidiel bude slúžiť priamo reprezentácii, napríklad reprezentačný tréner Ján Kocian používa vozidlo Kia Magentis a slovenský futbalový reprezentant a Futbalista roka 2007 Martin Škrteľ bude mať počas letnej prestávky k dispozícii model pro_cee´d, tiež vyrábaný v závode v Žiline.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

dnes | Milan Lažanský | 6 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků