Kelleners KS 335i: BMW 3 pro náročné?

Německý úpravce, zaměřující se zejména na bavorské vozy, se v těchto dnech předvedl se svým nejnovějším počinem. Jednou si už na mušku BMW řady 3 vzal, jak to dopadlo podruhé?

O úpravci Kelleners Sport můžeme klidně říct, že má jistě pro tyto vozy cit a nechybí mu ani všeobecné estetické cítění - to předvedl i na své minulé úpravě tohoto vozu. Co se týče úprav exteriéru, na auto „nenalepili“ kopu zbytečných  plastů, ale vůz díky novému jemně laděnému bodykitu dostal sportovnější vzhled. Nové nárazníky a boční prahy se postaraly o lepší aerodynamiku. To nejlepší však ale najdeme až na záznamu technických úprav.

Jako základ pro úpravu pohonné jednotky posloužil dvakrát přeplňovaný šestiválec objemu 3,0 l, jehiž výkon se ladičovi povedlo pozdvihnout na hodnotu 367 koní. Řada ale došla i na další techniku, vůz obdržel nový chladič, sportovní výfukový systém a zlepšilo se i sání. Sportovnější styl jízdy umožní i nové nastavitelné tlumiče.

Vůz tak vytváří velmi dobrý dojem, ať už vzhledově nebo technicky. Pokud má existovat něco mezi BMW 3 a BMW M3, pak je tomu KS 335i velmi blízko.

Klepněte pro větší obrázek
Kelleners KS 335i

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků