Kelleners KS 335i: BMW 3 pro náročné?

Německý úpravce, zaměřující se zejména na bavorské vozy, se v těchto dnech předvedl se svým nejnovějším počinem. Jednou si už na mušku BMW řady 3 vzal, jak to dopadlo podruhé?

O úpravci Kelleners Sport můžeme klidně říct, že má jistě pro tyto vozy cit a nechybí mu ani všeobecné estetické cítění - to předvedl i na své minulé úpravě tohoto vozu. Co se týče úprav exteriéru, na auto „nenalepili“ kopu zbytečných  plastů, ale vůz díky novému jemně laděnému bodykitu dostal sportovnější vzhled. Nové nárazníky a boční prahy se postaraly o lepší aerodynamiku. To nejlepší však ale najdeme až na záznamu technických úprav.

Jako základ pro úpravu pohonné jednotky posloužil dvakrát přeplňovaný šestiválec objemu 3,0 l, jehiž výkon se ladičovi povedlo pozdvihnout na hodnotu 367 koní. Řada ale došla i na další techniku, vůz obdržel nový chladič, sportovní výfukový systém a zlepšilo se i sání. Sportovnější styl jízdy umožní i nové nastavitelné tlumiče.

Vůz tak vytváří velmi dobrý dojem, ať už vzhledově nebo technicky. Pokud má existovat něco mezi BMW 3 a BMW M3, pak je tomu KS 335i velmi blízko.

Klepněte pro větší obrázek
Kelleners KS 335i

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků