Kdo vyhrál v soutěži s AutoRevue.cz?

V uplynulých týdnech probíhala na AutoRevue.cz soutěž, ve které jste mohli být po odpovězení soutěžní otázky zařazeni do slosování o zajímavou cenu - možnost zúčastnit se natáčení pořadu Autosalon TV Prima. Soutěž již zná své vítěze a natáčení Autosalonu tak budou moci být přítomni pánové

Radek Truhlář
Alexandr Baláš
a Tomáš Karch

Cenu útěchy, tričko s motivem soutěže, pak získávají pánové

David Vlasák
Michal Vlk
a Vlastimil Harant

Všem děkujeme za účast v soutěži, pakliže se na Vás neusmálo štěstí, zkuste to třeba příště, jistě vám přineseme další soutěže o zajímavé ceny.

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 34 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků