Karvajal Design Corvette: náš zákazník, náš pán

Nový výrobce zakázkových karosérií, americký Karvajal Design, představuje na autosalonu v New Yorku upravenou Corvette C6. Zákazníci si mohou zvolit hned z několika přestaveb karoserie, kdy výrobce nabídne jakýsi vzor, který lze kdykoli dodělat na přání zákazníka.

Prozatím má k dispozici jen jednu hotovou verzi, která slouží jako předváděcí vůz. Výrobce nenabízí pouze samotnou přestavbu karosérie, ale nabízí také další dílčí úpravy v interiéru, na podvozku, zvuku vozu pomocí přepracování výfukového potrubí a další.

V podstatě si tak můžete nechat přepracovat svou Corvettu dle vlastních požadavků s tím, že určité tvary budou u tohoto výrobce vždy zachovány.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Karvajal Design Corvette
 

 

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků