Karvajal Design Corvette: náš zákazník, náš pán

Nový výrobce zakázkových karosérií, americký Karvajal Design, představuje na autosalonu v New Yorku upravenou Corvette C6. Zákazníci si mohou zvolit hned z několika přestaveb karoserie, kdy výrobce nabídne jakýsi vzor, který lze kdykoli dodělat na přání zákazníka.

Prozatím má k dispozici jen jednu hotovou verzi, která slouží jako předváděcí vůz. Výrobce nenabízí pouze samotnou přestavbu karosérie, ale nabízí také další dílčí úpravy v interiéru, na podvozku, zvuku vozu pomocí přepracování výfukového potrubí a další.

V podstatě si tak můžete nechat přepracovat svou Corvettu dle vlastních požadavků s tím, že určité tvary budou u tohoto výrobce vždy zachovány.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Karvajal Design Corvette
 

 

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků