Karlos Terminátor Vémola má nové auto. Už tak brutální Brabus G nechal upravit

Slavný a úspěšný český zápasník si libuje v excentrických vozech. Teď se mu to podařilo dotáhnout až na hranu.

Není to tak dlouho, co slavný český zápasník Karlos „Terminátor“ Vémola prodal svůj opulentní Ford Mustang s pětilitrovým osmiválcem Coyote (v galerii). Zápasník má samozřejmě svůj specifický vkus, který nemusí sednout každému. I u jeho nového vozu se tak dalo čekat, že dojde k nějaké excentrické úpravě.

Brabus 800 je éčko s výkony i cenou supersportu. Stovku dá za 3,0 sekundy

Brabus 800 je éčko s výkony i cenou supersportu. Stovku dá za 3,0 sekundy

Na svých sociálních sítích se nyní pochlubil videem Mercedesu třídy G, který má místo znaku jeho iniciály. Nárazníky a nádechy na kapotě však naznačují, že jen s obyčejným géčkem se Karlos nespokojil. Mototechna Drive, s níž před nedávnem navázal spolupráci, mu totiž poskytla Brabus.

Podle všeho by mělo jít o Brabus 800, který disponuje čtyřlitrovým osmiválcem se dvěma turby. Výkon tohoto mastodonta činí 588 kW (800 koní) a 1000 N.m točivého momentu. To bohatě stačí k tomu, aby stroj akceleroval z 0 na 100 km/h za 4,1 sekundy. Maximální rychlost je elektricky omezena na 240 km/h.

TEST Dacia Duster 1.3 TCe 130 4x4 N1: Řešení emisní otázky, ovšem s následky

Dacia Duster TCe 130 N1

Dacia od začátku letošního roku nabízí SUV Duster v užitkové variantě N1. Kde se verze vzala a jaká přináší omezení? To jsme zjišťovali v redakčním testu.

včera | Vladimír Kadera | 12 příspěvků
Dlouhodobý test Toyota Yaris 1.5 Hybrid: Zajetá! Super spotřeba je standard (1. díl)

Toyota Yaris 1.5 Hybrid

S titulem evropské Auto roku 2021 (COTY) přichází velká zodpovědnost. A k tomu všemu nové Toyotě Yaris přibyl další úkol: sloužit po dobu šesti měsíců v naší redakci. Nyní přišel čas na první report.

20.  6.  2021 | Jan Mička | 42 příspěvků
TEST Honda CR-V e:HEV 2.0 i-MMD AWD Sport Line: Šetříme, teď už implicitně

Honda CR-V e:HEV 2.0 i-MMD AWD

V této chvíli už Cé-Er-Véčko ve vlastní konfiguraci koupíte jenom jako hybrid. Absence možnosti výběru starosvětského pohonného ústrojí sice zamrzí, ale budoucím majitelům to díky dobrému fungování zřejmě vadit nebude.

18.  6.  2021 | Richard Herbich | 12 příspěvků