K vozům DS do zásuvky nově dostanete neomezené nabíjení zdarma. Má to ale háček

DS teď nabízí speciální nabídku pro zákazníky, kteří si koupí hybridní nebo elektrický model. Zvýhodní především jejich nabíjení.

Ještě vyššího zájmu o své elektrifikované modely E-Tense chce nyní dosáhnout i DS (prémiová značka skupiny PSA). Ať už si koupíte plug-in hybridní SUV DS 7 Crossback nebo čistě elektrický crossover DS 3 Crossback, v partnerství se společností Pražská energetika (PRE) nabídne DS řadu výhod, které mají používání těchto modelů co nejvíce usnadnit.

Elektromobil DS 3 Crossback E-Tense má české ceny. Daň za luxus je tu vysoká

Elektromobil DS 3 Crossback E-Tense má české ceny. Daň za luxus je tu vysoká

Cílem je vyjít vstříc potřebám zákazníků, kteří řeší dobíjení vozů doma, v zaměstnání nebo i kdekoliv jinde a potřebují využít i síť veřejných dobíjecích stanic. PRE provozuje po celé ČR síť 82 veřejných dobíjecích stanic PREpoint, jejichž největší počet je v Praze, ale nachází se také v Ostravě, Brně, Pardubicích, Českých Budějovicích, Plzni a dalších městech. Všechny stanice přitom využívají elektřinu z obnovitelných zdrojů.

Při nákupu elektrifikovaných modelů tak prodejce DS zjistí potřeby zákazníka, jeho aktuální možnosti a přání ohledně dobíjení. Na vyžádání pak značka vyšle na požadované místo (domov, pracoviště) technika PRE, který prověří reálnou situaci u zákazníka. Specialista PRE buď potvrdí, že klient může bez obav dobíjet z existujících připojení, nebo připraví návrh řešení, včetně úpravy příkonu, jističů, potřebné elektroinstalace a případné montáže zesílené zásuvky nebo DS wallboxu pro rychlejší dobíjení.

První plug-in hybrid DS má českou cenu. 300 koní a 4x4 si cení na 1,4 milionu Kč

První plug-in hybrid DS má českou cenu. 300 koní a 4x4 si cení na 1,4 milionu Kč

Zákazník také k novému autu dostane jako bonus první měsíc neomezeného dobíjení zcela zdarma – tato výhoda se ale samozřejmě vztahuje pouze na veřejné dobíjecí stanice PRE. A zvýhodnění následně pokračuje, ač v omezené podobě. Po dobu dalších 11 měsíců tak může zákazník čerpat kredit ve výši 400 Kč bez DPH/měsíčně pro dobíjení na veřejných stanicích PRE. Měsíční kredit má vystačit na 3 nabití elektrického DS 3 nebo 12 nabití plug-in hybridního DS 7. Nad rámec kreditu pak zákazník platí sazbou 2,50 Kč bez DPH za kWh.

K elektrifikovaným vozům E-Tense pak klasicky DS přihazuje i rozšířenou asistenční službu, aplikaci pro dálkové ovládání nabíjení nebo službu pick up servisu, kdy si v případě potřeby údržby nebo opravy auta pro vozidlo dojede pracovník DS, nabídne náhradní vůz a opravené auto pak zase přistaví na místo určené klientem. Stejně tak může být tímto způsobem doručeno nové auto zákazníkovi.

Minitest Dacia Duster 1.0 TCe Prestige: V plné výbavě za cenu holé Fabie Combi!

Dacia Duster 1.0 TCe

Druhá Dacie Duster není žádnou horkou novinkou. Novinkou je ale akční ceník. SUV od Dacie totiž aktuálně můžete mít za necelých 220 tisíc, s plnou výbavou za 326.900 Kč. Vždy to ale bude tříválec s předním pohonem. Dává smysl?

31.  5.  2020 | Petr Schnagl | 112 příspěvků
První jízda s novým Seatem Leon 1.5 TSI: Tak dobrý, že vás dostane na kolena

Seat Leon 1.5 TSI ACT 110 kW

První dostaveníčko s novou generací Seatu Leon považujme za hodně letmé seznámení. Vyzkoušeli jsme benzinovou patnáctistovku s manuálem, největší radost nám však dělal podvozek.

28.  5.  2020 | Jan Mička | 52 příspěvků
Minitest Hyundai Kona Hybrid Premium: Příští zastávka Spořilov?

Hyundai Kona Hybrid Premium

Hyundai má talent snad na všechno. Umí rodinná, sportovní i užitková auta. Jak se mu ale povedl hybridní crossover?

24.  5.  2020 | Vladimír Kadera | 76 příspěvků