K Rychle a zběsile 9 si můžete pořídit krásné hodinky Twin Turbo. Stojí přes 12 milionů

Šperky ukazující čas vznikají k poctě řady filmů. Většinou těch ušlechtilejších, nyní se ale dočkala série akčních snímků, které byly kdysi hlavně o autech.

Série Rychle a zběsile v letošním roce přichází se svým devátým dílem, zároveň ale slaví také své dvacetileté výročí. Výrobce hodinek Jacob & Co. proto připravil luxusní chronograf, který dle počtu filmů vznikne v pouhých devíti kusech. Hodinky vychází z modelu Twin Turbo s dvojitým tříosým mechanismem tourbillon.

Porsche spouští nový konfigurátor. Není pro auta, ale pro zakázkové hodinky

Porsche spouští nový konfigurátor. Není pro auta, ale pro zakázkové hodinky

Na ciferníku najdeme grafiku s Dodgem Challenger a Toyotou Supra, jejichž závod byl vyvrcholením prvního díli. Hodinky využívají titan a strojek z 832 dílů, jejich specialitou je počítadlo časů zajetých na kolo, které můžete srovnávat díky zadanému referenčnímu času.

Jdete na Rychle a zběsile 9? V českých kinech potkáte i speciální Toyotu Supra

Jdete na Rychle a zběsile 9? V českých kinech potkáte i speciální Toyotu Supra

Cena exkluzivních hodinek je stanovena na 580 000 dolarů, tedy lehce přes dvanáct milionů. S nákupem není čas otálet, nový díl Rychle a zběsile jde oficiálně do kin právě dnes.

První jízda s Hyundaiem Ioniq 5: Tajemný krasavec může převálcovat konkurenci

Hyundai Ioniq 5

Hyundai podobně jako další značky přijíždí s vlastní rodinou elektrických aut. Jmenuje se Ioniq a jejím prvním zástupcem je kompaktní crossover s krásným retro designem. Už jsme ho vyzkoušeli.

22.  7.  2021 | David Bureš | 36 příspěvků
TEST Audi Q2 35 TFSI (110 kW) S tronic: Otázka za milion. Těžká, nebo lehká?

Audi Q2 35 TFSI S tronic

Sudá série Audi začínajících na písmeno Q se utěšeně rozrůstá. Pokud nás paměť nešálí, Q2 byla v roce 2016 vlastně první věcička značky tohoto formátu dostupná v Evropě. Pět let je v autosvětě věčnost, obstojí technika i dnes, byť po faceliftu?

20.  7.  2021 | Richard Herbich | 4 příspěvky
Minitest SsangYong Rexton 2.2 e-XDI 8AT 4x4: Levný all inclusive bez konkurence

SsangYong Rexton 2.2 e-XDI

Přestože je na našich silnicích téměř nevídáme a asi se ani nikdy neokouká, po čtyřech letech kariéry se největší SUV nejmenší korejské automobilky dočkalo modernizace. A to velmi nápadné!

15.  7.  2021 | Michal Beneš | 14 příspěvků