Jméno Schumacher ve Formuli 1 prozatím končí

Příjmení Schumacher se pro Formuli 1 stává pro tuto chvíli uzavřenou kapitolou. Starší ze slavné závodnické bratrské dvojice Michael ukončil svou úspěšnou kariéru před rokem, jeho mladší bratr Ralf letos jednoduše přišel o práci.

Důvodem jeho odchodu od Toyoty jsou tristní výkony v letošní sezóně, kdy se svým monopostem v podstatě nic kloudného nepředvedl. S ohledem na fakt, že Ralf pobíral jeden z nejvyšších platů a jeho výkony odpovídaly jezdcům druhé třídy, nedostal nové angažmá a pokud se nestane nějaký zázrak, bude příští rok po dlouhých letech první, kdy ve startovací listině nebude toto slavné německé příjmení.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 2 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků