Jména dalších třech modelů VW odhalena. Asi vás nepřekvapí, o které půjde

Mezi záplavou nových elektromobilů nás samozřejmě čeká i rozšiřování stávající nabídky. Rodina vozů „T“ se tak může těšit na další přírůstky.

Automobilka Volkswagen před nedávnem oznámila, že v příštím roce představí 34 nových modelů. Není tajemstvím, že většina z nich budou elektromobily. Rok 2020 je totiž pro Volkswagen prvním rokem, kdy bude zákazníkům nabízet novou generaci elektromobilů a půjde si tvrdě za svým cílem zelené automobilky. 

Nový VW Caddy se odhaluje na prvních skicách. Vypadá jako GTI pro dělníky

Nový VW Caddy se odhaluje na prvních skicách. Vypadá jako GTI pro dělníky

Internetový portál VWvortex uvádí, že odhalil jména dalších třech modelů. Volkswagen si totiž nechal zaregistrovat tři názvy, které nejspíš rozšíří rodinu vozů s označením „T“. V současnosti jde o dvojici modelů T-Cross a T-Roc. Oba jsou to kompaktní crossovery. T-Cross je Polo na chůdách, T-Roc zase „vyvýšený Golf“.

Nyní se k ním podle všeho chystá připojit i T-Sport, T-Go a T-Coupé. Hned po zveřejnění této informace se internet samozřejmě rozhodl popustit uzdu fantazii. T-Sport by podle všeho měl být sportovnější varianta T-Crossu. T-Roc už svou ostřeji laděnou variantu totiž má.

VW láká na nový elektromobil. Tentokrát už bude opravdu cenově dostupný

VW láká na nový elektromobil. Tentokrát už bude opravdu cenově dostupný

Derivátem by pak mělo být i T-Coupé, jakožto dvoudveřová varianta jednoho ze zmíněných modelů. O modelu T-Go už jsou ale spekulace docela divoké. My bychom si vsadili na městské autíčko, či něco dobrodružnějšího charakteru. Ale počkejme si, rok 2020 je za rohem.

V galerii najdete koncept Volkswagen Breeze.

TEST Opel Corsa 1.2 Turbo (96 kW) GS Line: O důvod víc, proč kašlat na původ

Opel Corsa 1.2 Turbo GS Line

Na novém Opelu Corsa se hodně makalo. Výsledek je jedním slovem super, ale v určitých případech se dá snadno zaměnit.

25.  1.  2020 | Vladimír Kadera | 27 příspěvků
Poprvé za volantem nového Hyundaie i10 1.2 MPi: Když se chce, všechno jde!

Hyundai i10 1.2 MPi

Hyundai představil třetí generaci nejmenšího modelu i10. Nabízí ji s dvěma zážehovými motory a manuální či robotizovanou převodovkou. Kromě designu chce lákat i racionálním zaměřením a stále příznivou cenou.

23.  1.  2020 | Svět motorů | 15 příspěvků
TEST Škoda Superb Scout 2.0 TSI 4x4 DSG: Hodně rychlá horská turistika

Škoda Superb Scout 2.0 TSI 4x4 DSG

Nabídka verzí Škody Superb je teď nejširší v historii. Jednou z nich je i oplastovaný Scout, který u tohoto modelu slaví premiéru. Vyplatí se o něm uvažovat, nebo jsou lehce přizvednuté kombíky v době vzestupu vozů SUV už přežitkem?

21.  1.  2020 | Jan Mička | 76 příspěvků