Jména dalších třech modelů VW odhalena. Asi vás nepřekvapí, o které půjde

Mezi záplavou nových elektromobilů nás samozřejmě čeká i rozšiřování stávající nabídky. Rodina vozů „T“ se tak může těšit na další přírůstky.

Automobilka Volkswagen před nedávnem oznámila, že v příštím roce představí 34 nových modelů. Není tajemstvím, že většina z nich budou elektromobily. Rok 2020 je totiž pro Volkswagen prvním rokem, kdy bude zákazníkům nabízet novou generaci elektromobilů a půjde si tvrdě za svým cílem zelené automobilky. 

Nový VW Caddy se odhaluje na prvních skicách. Vypadá jako GTI pro dělníky

Nový VW Caddy se odhaluje na prvních skicách. Vypadá jako GTI pro dělníky

Internetový portál VWvortex uvádí, že odhalil jména dalších třech modelů. Volkswagen si totiž nechal zaregistrovat tři názvy, které nejspíš rozšíří rodinu vozů s označením „T“. V současnosti jde o dvojici modelů T-Cross a T-Roc. Oba jsou to kompaktní crossovery. T-Cross je Polo na chůdách, T-Roc zase „vyvýšený Golf“.

Nyní se k ním podle všeho chystá připojit i T-Sport, T-Go a T-Coupé. Hned po zveřejnění této informace se internet samozřejmě rozhodl popustit uzdu fantazii. T-Sport by podle všeho měl být sportovnější varianta T-Crossu. T-Roc už svou ostřeji laděnou variantu totiž má.

VW láká na nový elektromobil. Tentokrát už bude opravdu cenově dostupný

VW láká na nový elektromobil. Tentokrát už bude opravdu cenově dostupný

Derivátem by pak mělo být i T-Coupé, jakožto dvoudveřová varianta jednoho ze zmíněných modelů. O modelu T-Go už jsou ale spekulace docela divoké. My bychom si vsadili na městské autíčko, či něco dobrodružnějšího charakteru. Ale počkejme si, rok 2020 je za rohem.

V galerii najdete koncept Volkswagen Breeze.

TEST Audi A3 Sportback 30 TDI S line: Náročné ho získat, snadné s ním žít

Audi A3 30 TDI S line

Čtvrtá generace Audi A3 oficiálně dorazila na český trh. Do testu jsme si vzali zajímavou verzi - kombinaci sportovní výbavy S Line a základního vznětového motoru 30 TDI (85 kW).

včera | Vladimír Kadera | 38 příspěvků
TEST Ford Kuga 2.5 PHEV: Velmi dobrý plug-in hybrid, jen šitý horkou jehlou

Ford Kuga 2.5 PHEV

Ford oddaloval vývoj nové generace hybridů pro evropské trhy jako ošetření bolavého zubu a na jednom z jeho nejnovějších přírůstků je chvatná práce bohužel tak trochu znát. Stojí ale kvůli tomu vrcholná benzín-elektrická verze nové Kugy nutně za starou belu? Pojďte se podívat.

7.  7.  2020 | Miro Mihálik | 34 příspěvků
Minitest Piaggio MP3 300 HPE Sport: Tak trochu auto, tak trochu skútr, 100% cool

Piaggio MP3 300 HPE Sport

Rádi byste požívali výhod skútru, ale na jednu stopu nemáte řidičák nebo odvahu? Pak doporučujeme tříkolové Piaggio MP3, omlazené a s posíleným motorem.

5.  7.  2020 | Jiří Baborský | 9 příspěvků