Jízdy Světa motorů Brno v obří galerii. Byla to paráda! Najdete se na fotkách?

Brno bylo druhou zastávkou akce Jízdy Světa motorů. Zástupci nejprodávanějšího motoristického časopisu v Česku byli v sobotu i v neděli na místě a přivezli desítky fotek. Najdete se v galerii?

Praha, Brno, Plzeň, to všechno během zářijových víkendů. Takto by se dala ve stručnosti shrnout akce Jízdy Světa motorů, která není jenom běžnou automobilovou výstavou. Ty nejdůležitější a nejzajímavější vozy našeho trhu si můžete nejenom detailně prohlédnout, ale také se v nich projet, to všechno za asistence prodejců, kteří jsou neustále k dispozici. Vstupné je zdarma a doprovodný program nabízí zábavu pro celou rodinu.

První Jízdy Světa motorů ve velké galerii. Nezoufejte, dorazit můžete i zítra!

První Jízdy Světa motorů ve velké galerii. Nezoufejte, dorazit můžete i zítra!

O uplynulém víkendu navštívila akce Jízdy Světa motorů město Brno. Na parkovišti před OC Olympia čekalo na návštěvníky více než třicet vozů značek Ford, Hyundai, Kia, Renault, Dacia, Subaru, Suzuki a Škoda, děti si mohly zařádit ve skákacím hradu a nechyběla ani možnost vyzkoušet si speciální brýle simulující opilost. V redakčním stánku Světa motorů byl pro zájemce o předplatné časopisu připraven dárek v podobě luxusní autodráhy Carrera nebo kávovaru.

Martin Vaculík zve na Jízdy Světa motorů! Představí vám krásnou Škodu 110 R

Martin Vaculík zve na Jízdy Světa motorů! Představí vám krásnou Škodu 110 R

Jak to na parkovišti před OC Olympia v Brně vypadalo, si můžete prohlédnout v bohaté galerii. Tím bychom brněnskou zastávku akce Jízdy Světa motorů uzavřeli a pomalu se můžeme připravovat na Plzeň, kam výstava zavítá o víkendu 26. a 27. září.

Akce se bude odehrávat před plzeňským OC Olympia v tradičních časech (sobota: 10 až 18 hodin, neděle 10 až 17 hodin). Více informací včetně přehledu aut přineseme v nejbližších dnech.

Příští zastávka: OC Olympia Plzeň

  • Sobota 26.9. 10-18 hodin
  • Neděle 27.9. 10-17 hodin
Minitest Toyota GR Supra Dynamic 2.0: Dobře maskovaná vzpomínka na Celicu?

Toyota GR Supra Dynamic 2.0

Menší výkon, nižší cena. Zaujme Toyota Supra i ve střízlivém provedení se čtyřválcem pod kapotou?

dnes | Vladimír Kadera
Minitest Honda Jazz Crosstar 1.5 e:HEV Executive: Nákupní vozík v montérkách

Honda Jazz Crosstar 1.5 e:HEV

Moderní interpretace nákupního vozíku je dostupná ve dvou různých variantách. Po základní se nyní podíváme na tu, která míří více na lifestyle.

18.  10.  2020 | Vladimír Kadera | 92 příspěvků
Za volantem hybridního Renaultu Clio E-Tech: Sesadí Toyotu z trůnu? Šanci má!

Renault Clio 1.6 SCe E-Tech

Minulý týden jsme se poprvé projeli s novými elektrifikovanými Renaulty. Po plug-in hybridním crossoveru Captur přišla řada na full-hybridní Clio E-Tech, kterému se toho dá vytknout jen málo.

15.  10.  2020 | Jan Mička | 28 příspěvků