Ježíšek na klinice dětské onkologie

Ježíšek mladoboleslavské firmy se již 18.12 zastavil také na Klinice dětské onkologie při Fakultní nemocnici v Praze-Motole. Dovezl a předal spoustu dárků malým pacientům kliniky, jejíž je Škoda Auto od roku 2000 dlouhodobým partnerem.
Ježíšek na klinice dětské onkologie
Ježíšek mladoboleslavské firmy se již 18.12 zastavil také na Klinice dětské onkologie při Fakultní nemocnici v Praze-Motole. Dovezl a předal spoustu dárků malým pacientům kliniky, jejíž je Škoda Auto od roku 2000 dlouhodobým partnerem. Ježíšek tak přispěje svým příchodem k zpříjemnění pobytu pacientům v nemocničním prostředí.

Při této vánoční oslavě byly v motolské nemocnici také představeny výsledky projektu „Cesty kolem světa – interaktivních prázdnin“. Škoda Auto byla hlavním partnerem tohoto projektu, který je důležitou součástí terapie dětských pacientů pražské onkologie. Cílem cesty bylo umožnit pacientům dětské onkologie internetové spojení s pěti světovými kontinenty, kterými posádka automobilu Škoda Octavia combi 4x4 TDi projížděla na své roční cestě kolem světa.

Škoda Auto dnes rovněž předala do užívání další stříbrný vůz Škoda Fabii Nadaci pro výzkum rakoviny v Olomouci. Škoda Auto se tak rozhodla rozšířit své partnerství s českou onkologií o další instituci, která se aktivně podílí na boji proti zhoubným nádorovým onemocněním a umožnit tak vědeckým pracovníkům nadace tolik potřebnou mobilitu.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků