Ježíšek na klinice dětské onkologie

Ježíšek mladoboleslavské firmy se již 18.12 zastavil také na Klinice dětské onkologie při Fakultní nemocnici v Praze-Motole. Dovezl a předal spoustu dárků malým pacientům kliniky, jejíž je Škoda Auto od roku 2000 dlouhodobým partnerem.
Ježíšek na klinice dětské onkologie
Ježíšek mladoboleslavské firmy se již 18.12 zastavil také na Klinice dětské onkologie při Fakultní nemocnici v Praze-Motole. Dovezl a předal spoustu dárků malým pacientům kliniky, jejíž je Škoda Auto od roku 2000 dlouhodobým partnerem. Ježíšek tak přispěje svým příchodem k zpříjemnění pobytu pacientům v nemocničním prostředí.

Při této vánoční oslavě byly v motolské nemocnici také představeny výsledky projektu „Cesty kolem světa – interaktivních prázdnin“. Škoda Auto byla hlavním partnerem tohoto projektu, který je důležitou součástí terapie dětských pacientů pražské onkologie. Cílem cesty bylo umožnit pacientům dětské onkologie internetové spojení s pěti světovými kontinenty, kterými posádka automobilu Škoda Octavia combi 4x4 TDi projížděla na své roční cestě kolem světa.

Škoda Auto dnes rovněž předala do užívání další stříbrný vůz Škoda Fabii Nadaci pro výzkum rakoviny v Olomouci. Škoda Auto se tak rozhodla rozšířit své partnerství s českou onkologií o další instituci, která se aktivně podílí na boji proti zhoubným nádorovým onemocněním a umožnit tak vědeckým pracovníkům nadace tolik potřebnou mobilitu.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků