Ježíšek na klinice dětské onkologie

Ježíšek mladoboleslavské firmy se již 18.12 zastavil také na Klinice dětské onkologie při Fakultní nemocnici v Praze-Motole. Dovezl a předal spoustu dárků malým pacientům kliniky, jejíž je Škoda Auto od roku 2000 dlouhodobým partnerem.
Ježíšek na klinice dětské onkologie
Ježíšek mladoboleslavské firmy se již 18.12 zastavil také na Klinice dětské onkologie při Fakultní nemocnici v Praze-Motole. Dovezl a předal spoustu dárků malým pacientům kliniky, jejíž je Škoda Auto od roku 2000 dlouhodobým partnerem. Ježíšek tak přispěje svým příchodem k zpříjemnění pobytu pacientům v nemocničním prostředí.

Při této vánoční oslavě byly v motolské nemocnici také představeny výsledky projektu „Cesty kolem světa – interaktivních prázdnin“. Škoda Auto byla hlavním partnerem tohoto projektu, který je důležitou součástí terapie dětských pacientů pražské onkologie. Cílem cesty bylo umožnit pacientům dětské onkologie internetové spojení s pěti světovými kontinenty, kterými posádka automobilu Škoda Octavia combi 4x4 TDi projížděla na své roční cestě kolem světa.

Škoda Auto dnes rovněž předala do užívání další stříbrný vůz Škoda Fabii Nadaci pro výzkum rakoviny v Olomouci. Škoda Auto se tak rozhodla rozšířit své partnerství s českou onkologií o další instituci, která se aktivně podílí na boji proti zhoubným nádorovým onemocněním a umožnit tak vědeckým pracovníkům nadace tolik potřebnou mobilitu.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

včera | Radek Pecák | 37 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků