Ježíšek na klinice dětské onkologie

Ježíšek mladoboleslavské firmy se již 18.12 zastavil také na Klinice dětské onkologie při Fakultní nemocnici v Praze-Motole. Dovezl a předal spoustu dárků malým pacientům kliniky, jejíž je Škoda Auto od roku 2000 dlouhodobým partnerem.
Ježíšek na klinice dětské onkologie
Ježíšek mladoboleslavské firmy se již 18.12 zastavil také na Klinice dětské onkologie při Fakultní nemocnici v Praze-Motole. Dovezl a předal spoustu dárků malým pacientům kliniky, jejíž je Škoda Auto od roku 2000 dlouhodobým partnerem. Ježíšek tak přispěje svým příchodem k zpříjemnění pobytu pacientům v nemocničním prostředí.

Při této vánoční oslavě byly v motolské nemocnici také představeny výsledky projektu „Cesty kolem světa – interaktivních prázdnin“. Škoda Auto byla hlavním partnerem tohoto projektu, který je důležitou součástí terapie dětských pacientů pražské onkologie. Cílem cesty bylo umožnit pacientům dětské onkologie internetové spojení s pěti světovými kontinenty, kterými posádka automobilu Škoda Octavia combi 4x4 TDi projížděla na své roční cestě kolem světa.

Škoda Auto dnes rovněž předala do užívání další stříbrný vůz Škoda Fabii Nadaci pro výzkum rakoviny v Olomouci. Škoda Auto se tak rozhodla rozšířit své partnerství s českou onkologií o další instituci, která se aktivně podílí na boji proti zhoubným nádorovým onemocněním a umožnit tak vědeckým pracovníkům nadace tolik potřebnou mobilitu.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 2 příspěvky
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků