Jeremy Clarkson vysvětluje, proč už do The Grand Tour nezve hosty

„Spoustu let nazpátek šlo spíše o britskou show. Teď je to ale skutečně mezinárodní. Jsme známější v Itálii nebo v Číně než doma.“

Třetí série populární show The Grand Tour je v plném proudu. Máme za sebou dva studiové díly a dva díly kolumbijského speciálu. Pokud, stejně jako my, tento pořad bedlivě sledujete určitě vám neuniklo, že si už Clarkson do pořadu nezve známé hosty, které si to pak mezi sebou rozdají na okruhu v Jaguaru F-Type.

The Grand Tour je zpět! Jaký byl první díl? A na co se můžeme těšit příště?

The Grand Tour je zpět! Jaký byl první díl? A na co se můžeme těšit příště?

Jeremy Clarkson prozradil, proč tomu tak je. Show je prostě známější a známější po celém světě a je už velmi těžké najít do pořadu celebrity, které by byly celosvětově známé. V Británii to prostě bylo jednodušší.

„Dámy a pánové, přivítejte prosím Howarda z reklamy na Halifax. Nemá prostě smysl mít takového hosta, protože někdo z Uruguaye nemá vůbec tušení, kdo ten Howard je.“ Mimochodem tuto skvělou reklamu, i když není o autech, si můžete pustit dole v článku, ať víte, o co jde.

Nový Top Gear má datum premiéry. LeBlanc, Harris a Reid se vrátí už příští víkend

Nový Top Gear má datum premiéry. LeBlanc, Harris a Reid se vrátí už příští víkend

Jeremyho prý také rozptylovalo, když měl mít během show interview. Ono pracovat jako moderátor, bavit stovky lidí a poté ještě dělat náročný rozhovor je velmi vyčerpávající a může to zavalit i tak ostříleného moderátora jakým je Jeremy Clarkson.

Amazon již dříve zveřejnil, že rozhovory s hosty lidé při přehrávání často přeskakují a i samotní moderátoři tvrdili, že se na to lidé nedívají. Odříznutí této kapitoly tak usnadnilo natáčení a hlavně jde o lehkou přípravu na čtvrtou sezónu, kdy show přijde o dnes již kultovní vysílací stan, a půjde pouze i šňůru speciálů.

Minitest Renault Captur 1.3 TCe: 1,333 stříbrných stříkaček na rozloučenou

Renault Captur 1.3 TCe (minitest)

Crossover Renault Captur se již brzy dočká nové generace. Stihli jsme se proto rozloučit s tou současnou, která nám připomněla, proč je tento malý nezmar tak populární.

včera | Vladimír Kadera | 29 příspěvků
S Fordem Ranger Raptor na střelnici: Střele neujede, všemu ostatnímu už ano!

S Fordem Ranger Raptor na střelnici

Pick-upy si lidé kupují hlavně jako pracovní stroje. Z dřívějška víme, že už mohou sloužit také jako stylový doplněk, Ford Ranger Raptor ale patří do úplně jiné škatulky.

19.  9.  2019 | Jan Mička | 16 příspěvků
TEST DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155: Odvážní Francouzi jsou zpátky!

DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155

Luxusní divize automobilky Citroën se stala samostatnou značkou v roce 2014. Jako první to s modelem DS 7 zkusila s karoserií SUV a nyní nastal čas jít dál. Asi vás nepřekvapí, že jde taktéž o SUV. Proč ne, když je lidé chtějí?

16.  9.  2019 | Vladimír Kadera | 29 příspěvků