Jeremy Clarkson vysvětluje, proč už do The Grand Tour nezve hosty

„Spoustu let nazpátek šlo spíše o britskou show. Teď je to ale skutečně mezinárodní. Jsme známější v Itálii nebo v Číně než doma.“

Třetí série populární show The Grand Tour je v plném proudu. Máme za sebou dva studiové díly a dva díly kolumbijského speciálu. Pokud, stejně jako my, tento pořad bedlivě sledujete určitě vám neuniklo, že si už Clarkson do pořadu nezve známé hosty, které si to pak mezi sebou rozdají na okruhu v Jaguaru F-Type.

The Grand Tour je zpět! Jaký byl první díl? A na co se můžeme těšit příště?

The Grand Tour je zpět! Jaký byl první díl? A na co se můžeme těšit příště?

Jeremy Clarkson prozradil, proč tomu tak je. Show je prostě známější a známější po celém světě a je už velmi těžké najít do pořadu celebrity, které by byly celosvětově známé. V Británii to prostě bylo jednodušší.

„Dámy a pánové, přivítejte prosím Howarda z reklamy na Halifax. Nemá prostě smysl mít takového hosta, protože někdo z Uruguaye nemá vůbec tušení, kdo ten Howard je.“ Mimochodem tuto skvělou reklamu, i když není o autech, si můžete pustit dole v článku, ať víte, o co jde.

Nový Top Gear má datum premiéry. LeBlanc, Harris a Reid se vrátí už příští víkend

Nový Top Gear má datum premiéry. LeBlanc, Harris a Reid se vrátí už příští víkend

Jeremyho prý také rozptylovalo, když měl mít během show interview. Ono pracovat jako moderátor, bavit stovky lidí a poté ještě dělat náročný rozhovor je velmi vyčerpávající a může to zavalit i tak ostříleného moderátora jakým je Jeremy Clarkson.

Amazon již dříve zveřejnil, že rozhovory s hosty lidé při přehrávání často přeskakují a i samotní moderátoři tvrdili, že se na to lidé nedívají. Odříznutí této kapitoly tak usnadnilo natáčení a hlavně jde o lehkou přípravu na čtvrtou sezónu, kdy show přijde o dnes již kultovní vysílací stan, a půjde pouze i šňůru speciálů.

Minitest Suzuki Vitara 1.0 BoosterJet 4x4: Jediné svého druhu?

Suzuki Vitara 1.0 BoosterJet 4x4 (minitest)

Na kombinaci litrového tříválce a pohonu všech kol jenom tak nenarazíte. Suzuki Vitara se takto nabízí výhradně ve výbavě Premium za 490.900 Kč a jde o vůz, který byste rozhodně neměli přehlížet.

19.  2.  2019 | Vladimír Kadera | 45 příspěvků
TEST BMW X4 M40d/240 kW: Začnu mít konečně rád crossovery?

BMW X4 M40d

Projet se v nejvýkonnější naftové X4 někde na riviéře, prskali bychom nad jejím podivným designem. Když ale máte na silnicích kalamitu a objevíte její zábavně naladěnou čtyřkolku, máte Vánoce i v únoru.

17.  2.  2019 | Miro Mihálik | 23 příspěvků
Minitest Škoda Superb 1.5 TSI ACT DSG: Je to o úhlu pohledu

Škoda Superb 1.5 TSI ACT (minitest)

Nový motor, stejný výkon. Změnila se nějak základní Škoda Superb s jednotkou 1.5 TSI?

15.  2.  2019 | Vladimír Kadera | 94 příspěvků