Jeremy Clarkson vysvětluje, proč už do The Grand Tour nezve hosty

„Spoustu let nazpátek šlo spíše o britskou show. Teď je to ale skutečně mezinárodní. Jsme známější v Itálii nebo v Číně než doma.“

Třetí série populární show The Grand Tour je v plném proudu. Máme za sebou dva studiové díly a dva díly kolumbijského speciálu. Pokud, stejně jako my, tento pořad bedlivě sledujete určitě vám neuniklo, že si už Clarkson do pořadu nezve známé hosty, které si to pak mezi sebou rozdají na okruhu v Jaguaru F-Type.

The Grand Tour je zpět! Jaký byl první díl? A na co se můžeme těšit příště?

The Grand Tour je zpět! Jaký byl první díl? A na co se můžeme těšit příště?

Jeremy Clarkson prozradil, proč tomu tak je. Show je prostě známější a známější po celém světě a je už velmi těžké najít do pořadu celebrity, které by byly celosvětově známé. V Británii to prostě bylo jednodušší.

„Dámy a pánové, přivítejte prosím Howarda z reklamy na Halifax. Nemá prostě smysl mít takového hosta, protože někdo z Uruguaye nemá vůbec tušení, kdo ten Howard je.“ Mimochodem tuto skvělou reklamu, i když není o autech, si můžete pustit dole v článku, ať víte, o co jde.

Nový Top Gear má datum premiéry. LeBlanc, Harris a Reid se vrátí už příští víkend

Nový Top Gear má datum premiéry. LeBlanc, Harris a Reid se vrátí už příští víkend

Jeremyho prý také rozptylovalo, když měl mít během show interview. Ono pracovat jako moderátor, bavit stovky lidí a poté ještě dělat náročný rozhovor je velmi vyčerpávající a může to zavalit i tak ostříleného moderátora jakým je Jeremy Clarkson.

Amazon již dříve zveřejnil, že rozhovory s hosty lidé při přehrávání často přeskakují a i samotní moderátoři tvrdili, že se na to lidé nedívají. Odříznutí této kapitoly tak usnadnilo natáčení a hlavně jde o lehkou přípravu na čtvrtou sezónu, kdy show přijde o dnes již kultovní vysílací stan, a půjde pouze i šňůru speciálů.

TEST Audi Q3 35 TDI S tronic: Když nemůže, tak přidej!

Audi Q3 35 TDI S tronic

Příbuznost minulé a nové generace Audi Q3 byste možná na první pohled netipovali. Až tak se kompaktní SUV změnilo. Otázkou zůstává, o kolik výš dokáže novinka posunout standardy nastolené předchůdcem.

včera | Jan Mička | 48 příspěvků
První jízda se Suzuki Swift Sport: Je to žlutý ďábel za super peníze!

Suzuki Swift Sport (první svezení)

„No konečně, ty malej rošťáku“, vypadlo ze mě ihned po nasednutí. Tohle auto je totiž naprosto skvělý způsob, jak utratit půl milionu.

14.  4.  2019 | Vladimír Kadera | 36 příspěvků
TEST BMW M850i xDrive Coupé: Do klubu rváčů v rukavičkách

BMW M850i xDrive

Lexus LC je možná zábavnější a lépe se poslouchá a Mercedes S Coupé je pravděpodobně o chloupek komfortnější. Lepší definice třídy gran turismo však na silnice snad ještě nevyjela.

13.  4.  2019 | Miro Mihálik | 15 příspěvků