Jeremy Clarkson vysvětluje, proč už do The Grand Tour nezve hosty

„Spoustu let nazpátek šlo spíše o britskou show. Teď je to ale skutečně mezinárodní. Jsme známější v Itálii nebo v Číně než doma.“

Třetí série populární show The Grand Tour je v plném proudu. Máme za sebou dva studiové díly a dva díly kolumbijského speciálu. Pokud, stejně jako my, tento pořad bedlivě sledujete určitě vám neuniklo, že si už Clarkson do pořadu nezve známé hosty, které si to pak mezi sebou rozdají na okruhu v Jaguaru F-Type.

The Grand Tour je zpět! Jaký byl první díl? A na co se můžeme těšit příště?

The Grand Tour je zpět! Jaký byl první díl? A na co se můžeme těšit příště?

Jeremy Clarkson prozradil, proč tomu tak je. Show je prostě známější a známější po celém světě a je už velmi těžké najít do pořadu celebrity, které by byly celosvětově známé. V Británii to prostě bylo jednodušší.

„Dámy a pánové, přivítejte prosím Howarda z reklamy na Halifax. Nemá prostě smysl mít takového hosta, protože někdo z Uruguaye nemá vůbec tušení, kdo ten Howard je.“ Mimochodem tuto skvělou reklamu, i když není o autech, si můžete pustit dole v článku, ať víte, o co jde.

Nový Top Gear má datum premiéry. LeBlanc, Harris a Reid se vrátí už příští víkend

Nový Top Gear má datum premiéry. LeBlanc, Harris a Reid se vrátí už příští víkend

Jeremyho prý také rozptylovalo, když měl mít během show interview. Ono pracovat jako moderátor, bavit stovky lidí a poté ještě dělat náročný rozhovor je velmi vyčerpávající a může to zavalit i tak ostříleného moderátora jakým je Jeremy Clarkson.

Amazon již dříve zveřejnil, že rozhovory s hosty lidé při přehrávání často přeskakují a i samotní moderátoři tvrdili, že se na to lidé nedívají. Odříznutí této kapitoly tak usnadnilo natáčení a hlavně jde o lehkou přípravu na čtvrtou sezónu, kdy show přijde o dnes již kultovní vysílací stan, a půjde pouze i šňůru speciálů.

TEST Honda GL1800 Gold Wing DCT: Motorka za mega! Skoro...

Honda GL1800 Gold Wing DCT

Šestiválcový cestovní křižník s unikátní podvozkovou konstrukcí je to nejrozmařilejší, co Honda v jedné stopě nabízí. Gold Wing je ale zároveň také s velkou rezervou tou nejdražší dvoukolovou Hondou. Má vrcholné provedení šesté generace zlatokřídlé legendy čím opodstatnit cenovku zvící bezmála 900.000 Kč?

16.  6.  2019 | Petr Schnagl | 13 příspěvků
TEST Volkswagen T-Cross 1.0 TSI DSG R-Line: Důležitá módní záležitost

VW T-Cross 1.0 TSI DSG

Volkswagen rozštěpil Polo na dva samostatné modely. Oplastované CrossPolo je minulostí a jeho pozici zastoupila novinka jménem T-Cross. Nabízí kromě zvýšené stavby karoserie ještě něco?

15.  6.  2019 | Miro Mihálik | 64 příspěvků
První svezení se Seatem Leon TGI 1.5 TSI. Pod 1 Kč/km i s větším motorem?

Seat Leon TGI (první svezení)

České ceny Seatu Leon TGI po modernizaci pohonného ústrojí známe už od ledna letošního roku. Nyní došlo i na první kilometry za volantem a zdá se, že na dosavadních výhodách se vůbec nic nezměnilo.

11.  6.  2019 | Jan Mička | 16 příspěvků