Dcera Jeremyho Clarksona odhalila, jaké bylo její dospívání se slavným novinářem

Emily Clarkson je nejstarší dcera novináře a moderátora Jeremyho Clarksona. Své první krůčky životem tam měla spojené s auty. Jak moc prozradila v rozhovoru.

Emily Clarkson je pětadvacetiletá spisovatelka, blogerka a instagramerka. Vedle toho je ale i dcerou jednoho z nejslavnějších novinářů na světě, Jeremyho Clarksona. V rozhovoru pro platformu Drivetribe, kterou Jeremy spoluvlastní, se rozpovídala o tom, jaké bylo dospívání s personou takového formátu v rodině.

Jeremy Clarkson zvolil svá auta roku. Milovaný hulvát si umí obhájit snad všechno

Jeremy Clarkson zvolil svá auta roku. Milovaný hulvát si umí obhájit snad všechno

Své geny nezapřela hned od začátku. Když na ni padla otázka, co dělá v poslední době, odpověděla, že se „snaží nezabít svou rodinu“, čímž naráží na pandemii COVID-19. Svěřila se také, že otec na ni měl v autech velký vliv. Kdo ale čeká, že s čerstvým řidičským průkazem běžela pro Maserati, ten by se spletl.

Emily Clarkson měla jako první auto Ford Fiesta. V současnosti vystoupila o malý stupínek výše a řídí nový Ford Fiesta ST. Emily byla samozřejmě v dětství zamořena auty. Jeremy byl v 90. letech velmi aktivní novinář a doma se to hemžilo fotografiemi a tiskovými zprávami. 

Jeremy Clarkson otevřeně: Co si myslí o elektroautech? A co řekl o natáčení?

Jeremy Clarkson otevřeně: Co si myslí o elektroautech? A co řekl o natáčení?

Emily tak poznala pomalu každé auto a v dospívání to byl její párty trik. Emily má za sebou i úspěšnou knihu „Can I speak with someone in charge?“ Celý rozhovor si můžete pustit níže. Clarkson má vedle Emily i syna Finla a další dceru Katyu.

První jízda s novým Seatem Leon 1.5 TSI: Tak dobrý, že vás dostane na kolena

Seat Leon 1.5 TSI ACT 110 kW

První dostaveníčko s novou generací Seatu Leon považujme za hodně letmé seznámení. Vyzkoušeli jsme benzinovou patnáctistovku s manuálem, největší radost nám však dělal podvozek.

28.  5.  2020 | Jan Mička | 47 příspěvků
Minitest Hyundai Kona Hybrid Premium: Příští zastávka Spořilov?

Hyundai Kona Hybrid Premium

Hyundai má talent snad na všechno. Umí rodinná, sportovní i užitková auta. Jak se mu ale povedl hybridní crossover?

24.  5.  2020 | Vladimír Kadera | 76 příspěvků
Minitest Volkswagen up! GTI (85 kW): Meziměstská střela i obětní beránek

Volkswagen up! GTI

Utratit více než 400.000 Kč za městské auto se spalovacím motorem může kdekomu připadat jako holý nesmysl. Všechno ale začne dávat smysl, když vezmete v úvahu tři magická písmena na jeho zádi a pořádně se projedete.

21.  5.  2020 | Jan Mička | 13 příspěvků