Jeep Patriot Led Zeppelin, rockerská edice

Důležité chvíle si žádají speciální akce. Americká automobilka Jeep připravila pro fanoušky slavné britské kapely Led Zeppelin speciální edici svého modelu Patriot.

Na počest koncertu, který proběhne ve Velke Británii za pár dní, přichází na trh omezená série sedmi kusů Patriotu, který získá hrstka vyvolených. Součástí vozu jsou i vstupenky na koncert, který byl téměř okamžitě vyprodán. Přeci jenom 18 000 vstupenek a 20 000 000 žádostí o ně jasně ukazuje, že nejde o žádnou masovku pro každého.

Samotný Patriot bude dostupný jen pro britský trh, což není zrovna pozitivní informace, jelikož řízení na opačné straně znemožňuje nákup vozů pro náš trh na dálku.

Vůz jako takový dostal pouze speciální stylingové prvky. Mezi nimi lze najít speciální polepy, světelnou úpravu interiéru a štítky s logy skupiny.

To vše pak přijde na dvojnásobek běžné ceny Patriotu. Holt i za umělou exkluzivitu se platí.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Jeep Patriot Led Zeppelin

 

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků