Jeep Patriot Led Zeppelin, rockerská edice

Důležité chvíle si žádají speciální akce. Americká automobilka Jeep připravila pro fanoušky slavné britské kapely Led Zeppelin speciální edici svého modelu Patriot.

Na počest koncertu, který proběhne ve Velke Británii za pár dní, přichází na trh omezená série sedmi kusů Patriotu, který získá hrstka vyvolených. Součástí vozu jsou i vstupenky na koncert, který byl téměř okamžitě vyprodán. Přeci jenom 18 000 vstupenek a 20 000 000 žádostí o ně jasně ukazuje, že nejde o žádnou masovku pro každého.

Samotný Patriot bude dostupný jen pro britský trh, což není zrovna pozitivní informace, jelikož řízení na opačné straně znemožňuje nákup vozů pro náš trh na dálku.

Vůz jako takový dostal pouze speciální stylingové prvky. Mezi nimi lze najít speciální polepy, světelnou úpravu interiéru a štítky s logy skupiny.

To vše pak přijde na dvojnásobek běžné ceny Patriotu. Holt i za umělou exkluzivitu se platí.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Jeep Patriot Led Zeppelin

 

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků