Jedenapůlkilometrový skok autem? Nemožné (video)

Odvaha, exhibicionismus, snaha se zviditelnit a určitě i dávka hlouposti je třeba k tomu, abyste se pokusili o to, co si můžete prohlédnout na našem dnešním videu. Snaha o super skok s Lincolnem se totiž vymyká jakémukoli pochopení a byla předem odsouzena k nezdaru. Záznam pochází z roku 1976, kdy chtěl Kenny Powers předvést nejdelší skok autem v historii. Měli měřit neskutečnou 1 míli (tedy přes 1,5 kilometru). To si kromě obrovského můstku vyžádalo i startovací rychlost přes 280 mil v hodině, tedy více než 450 km/h. Auto ale není letadlo... Pro ty, kteří neradi krev, můžeme dodat, že vše má šťastný konec.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků