Jedenapůlkilometrový skok autem? Nemožné (video)

Odvaha, exhibicionismus, snaha se zviditelnit a určitě i dávka hlouposti je třeba k tomu, abyste se pokusili o to, co si můžete prohlédnout na našem dnešním videu. Snaha o super skok s Lincolnem se totiž vymyká jakémukoli pochopení a byla předem odsouzena k nezdaru. Záznam pochází z roku 1976, kdy chtěl Kenny Powers předvést nejdelší skok autem v historii. Měli měřit neskutečnou 1 míli (tedy přes 1,5 kilometru). To si kromě obrovského můstku vyžádalo i startovací rychlost přes 280 mil v hodině, tedy více než 450 km/h. Auto ale není letadlo... Pro ty, kteří neradi krev, můžeme dodat, že vše má šťastný konec.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků