Jedeme, pane Bonde! Playmobil uvádí vychytaný Aston Martin DB5 z filmu Goldfinger

Padouch Auric Goldfinger, jeho krvelačný poskok Oddjob a agent 007 – této parádní hračce vyrobené dle licence vážně nic nechybí!

Bondovka Goldfinger z roku 1964 dnes patří k největším klasikám mezi filmy o agentovi 007. Sean Connery v roli Jamese Bonda bojuje se záporákem Auricem Goldfingerem, kterého skvěle zahrál němec Gert Fröbe. Jeho záměrem je zaútočit na pevnost Fort Knox a znehodnotit americké zásoby zlata radioaktivitou – a to musí agent s povolením zabíjet překazit. Tajná služba mu k tomu poskytla vychytaný Aston Martin DB5 s výsuvným pancéřovým štítem, kulomety v přední části, otočnými značkami a také vystřelovacím sedadlem.

Žádný z těchto prvků nechybí novému autíčku od značky Playmobil, určenému malým i velkým fanouškům agenta 007. Na délku má 26,5 centimetru a zpracován je skutečně detailně, včetně speciální výbavy. V sadě k němu dostanete postavičky Jamese Bonda, Goldfingera Oddjoba a ještě jednoho poskoka padouchů. Vystřelovací sedadlo aktivujete zatlačením na výfuk. Cena se pohybuje okolo osmdesáti euro, tedy zhruba dvou tisíc korun.

Aston Martin

Aston Martin je britský výrobce luxusních sportovních automobilů. Je pojmenován dle zakladatele Lionela Martina a závodu Aston Hill.

Od roku 1994 byl majitelem automobilky Ford. V roce 2007 značka přešla pod britské konsorcium Prodrive.

Aston Martin VantageAston Martin DB11 Aston Martin Vanquish

Váš názor Další článek: Škoda Favorit Prima dala akčním verzím nový rozměr. Našli jsme raritu pro Západ

Témata článku: , , , , , , , ,