Je libo Lamborghini Reventon na leasing?

Ani ve světě superdrahých a supervýkonných vozů není nic neobvyklého, když se takový vůz kupuje na leasing, spíše naopak.

Také nové Lamborghini Reventon, tedy ultimátní stroj odvozený od modelu Murciélago s cenou 1,47 milionu dolarů, lze koupit na leasing. A kolik to stojí? Musíte složit akontaci ve výši 300 000 dolarů, tedy necelých 5,5 milionu korun. A pak začnou splátky po dobu 84 měsíců ve výší 14 869 dolarů, tedy zhruba ve výši 270 tisíc korun. V součtu tak zaplatíte jen 1,55 mil. dolarů a přeplatíte vcelku málo.

Jen pro představu, nový Aston Martin DBS si můžete pořídit s akontací 55 000 dolarů a splátkou ve výši 3 050 dolarů po dobu 84 měsíců.

Každopádně důležitým faktem je, že dané splátky neobsahují pojištění. A havarijní pojištění tohoto vozu nebude určitě za lidovku.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Lamborghini Reventon

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků