Je libo Lamborghini Reventon na leasing?

Ani ve světě superdrahých a supervýkonných vozů není nic neobvyklého, když se takový vůz kupuje na leasing, spíše naopak.

Také nové Lamborghini Reventon, tedy ultimátní stroj odvozený od modelu Murciélago s cenou 1,47 milionu dolarů, lze koupit na leasing. A kolik to stojí? Musíte složit akontaci ve výši 300 000 dolarů, tedy necelých 5,5 milionu korun. A pak začnou splátky po dobu 84 měsíců ve výší 14 869 dolarů, tedy zhruba ve výši 270 tisíc korun. V součtu tak zaplatíte jen 1,55 mil. dolarů a přeplatíte vcelku málo.

Jen pro představu, nový Aston Martin DBS si můžete pořídit s akontací 55 000 dolarů a splátkou ve výši 3 050 dolarů po dobu 84 měsíců.

Každopádně důležitým faktem je, že dané splátky neobsahují pojištění. A havarijní pojištění tohoto vozu nebude určitě za lidovku.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Lamborghini Reventon

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků