Jaromír Jágr stráví léto s Volvem od AAA AUTO a.s.

I letos bude Jaromír Jágr jezdit automobilem od společnosti AAA AUTO. V neděli 3.června mu bude po jeho příletu z USA na ruzyňském letišti slavnostně předán vůz Volvo S 80.

Z široké nabídky luxusních vozů si Jaromír Jágr vybral právě Volvo S 80, kterépohání 2,4 litrový turbodieselový motor disponující výkonem 136 kW, tedy asi 185 koní. Auto v barvě šedé metalízy nabízí veškerý komfort od automatické převodovky a koženého interiéru s vyhřívanými sedačkami až po satelitní navigaci, dešťové senzory nebo digitální víceokruhovou klimatizaci.

Ruzyňské letiště očekává v neděli ráno pořádný nával hokejových fanoušků a novinářů. Krátce před půl sedmou ráno totiž přiletí pravidelnou linkou z New Yorku jeden z nejslavnějších hokejistů všech dob – Jaromír Jágr.

Spolupráce Jaromíra Jágra se společností AAA AUTO a.s. přitom trvá už celé roky. Před dvěma lety se stal hlavní tváří firemního magazínu a na naší pražské pobočce je pravidelným hostem. Členové promo teamu společnosti AAA AUTO a.s. tentokrát za Jaromírem Jágrem vyrazí přímo na letiště, aby mu předali vůz který bude během svého pobytu v České republice používat.

Jaromír Jágr se v České republice zdrží až do září. Během léta má na programu několik exhibičních fotbalových a hokejových utkání, tenisový turnaj nebo kondiční soustředění.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků