Jarní servisní prohlídka Peugeot, připravte svůj vůz na jaro!

Společnost Peugeot Česká republika s.r.o. a její síť autorizovaných opravců připravily pro majitele vozů Peugeot jarní servisní prohlídku vozidla za 299 Kč. Akce je platná v termínu od 3. do 30. dubna 2006.

Akce jarní servisní prohlídka platí pro majitele vozů značky Peugeot, jež si nechají svůj automobil zkontrolovat a případně opravit v některém z autorizovaných servisů značky. Prohlídka zahrnuje 18 kontrolních bodů a zákazník za ni zaplatí 299 Kč. V případě, že je na vozidle zjištěna závada a zákazník si nechá svůj vůz opravit v některém z autorizovaných servisů Peugeot, částka 299 Kč mu bude odečtena z faktury za opravu.

Zároveň se zvýhodněnými podmínkami servisní kontroly je rovněž platná sleva 10% z cen garantovaných servisních operací (náhradní díly + servisní práce).

Zákazníci, kteří si mezi datem 3. až 30. dubna 2006 zakoupí letní pneumatiky značky Michelin nebo Kléber, získávají na toto zboží slevu 15%.

V nabídce je rovněž sleva 20% na hliníková kola, platná od 3. až 30. dubna 2006.

Při výměně oleje a zakoupení vybraných syntetických olejů značky TOTAL získává zákazník jako dárek fotbalový míč TOTAL.

Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

dnes | Jan Mička | 7 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 11 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky