Jarní servisní prohlídka Peugeot, připravte svůj vůz na jaro!

Společnost Peugeot Česká republika s.r.o. a její síť autorizovaných opravců připravily pro majitele vozů Peugeot jarní servisní prohlídku vozidla za 299 Kč. Akce je platná v termínu od 3. do 30. dubna 2006.

Akce jarní servisní prohlídka platí pro majitele vozů značky Peugeot, jež si nechají svůj automobil zkontrolovat a případně opravit v některém z autorizovaných servisů značky. Prohlídka zahrnuje 18 kontrolních bodů a zákazník za ni zaplatí 299 Kč. V případě, že je na vozidle zjištěna závada a zákazník si nechá svůj vůz opravit v některém z autorizovaných servisů Peugeot, částka 299 Kč mu bude odečtena z faktury za opravu.

Zároveň se zvýhodněnými podmínkami servisní kontroly je rovněž platná sleva 10% z cen garantovaných servisních operací (náhradní díly + servisní práce).

Zákazníci, kteří si mezi datem 3. až 30. dubna 2006 zakoupí letní pneumatiky značky Michelin nebo Kléber, získávají na toto zboží slevu 15%.

V nabídce je rovněž sleva 20% na hliníková kola, platná od 3. až 30. dubna 2006.

Při výměně oleje a zakoupení vybraných syntetických olejů značky TOTAL získává zákazník jako dárek fotbalový míč TOTAL.

TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

dnes | Milan Lažanský | 25 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 9 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 86 příspěvků