Jarní servisní prohlídka Peugeot, připravte svůj vůz na jaro!

Společnost Peugeot Česká republika s.r.o. a její síť autorizovaných opravců připravily pro majitele vozů Peugeot jarní servisní prohlídku vozidla za 299 Kč. Akce je platná v termínu od 3. do 30. dubna 2006.

Akce jarní servisní prohlídka platí pro majitele vozů značky Peugeot, jež si nechají svůj automobil zkontrolovat a případně opravit v některém z autorizovaných servisů značky. Prohlídka zahrnuje 18 kontrolních bodů a zákazník za ni zaplatí 299 Kč. V případě, že je na vozidle zjištěna závada a zákazník si nechá svůj vůz opravit v některém z autorizovaných servisů Peugeot, částka 299 Kč mu bude odečtena z faktury za opravu.

Zároveň se zvýhodněnými podmínkami servisní kontroly je rovněž platná sleva 10% z cen garantovaných servisních operací (náhradní díly + servisní práce).

Zákazníci, kteří si mezi datem 3. až 30. dubna 2006 zakoupí letní pneumatiky značky Michelin nebo Kléber, získávají na toto zboží slevu 15%.

V nabídce je rovněž sleva 20% na hliníková kola, platná od 3. až 30. dubna 2006.

Při výměně oleje a zakoupení vybraných syntetických olejů značky TOTAL získává zákazník jako dárek fotbalový míč TOTAL.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků