Janiš triumfoval v domácom závode automobilov GT

Jarek Janiš spolu s Nemcom Bertom dokázali s vozom Saleen S7 R nemeckého tímu Zakspeed Racing zvíťaziť v druhom tohtoročnom závode na Masarykovom okruhu v Brne v kategórii GT1, čím sa posunuli na vedúcu priečku priebežného hodnotenia. Dvojica si vybojovala v náročnom trojhodinovom závode minútový náskok pred posádkou Deletraz / Piccini sedlajúcou Aston Martin DBR9. Len dve sekundy za ňou skončili Gollin s Babinim s rovnakým vozidlom.

V kategórii GT2 si prvenstvo vybojovala dvojica Sugden / Alexander jazdiaca na Ferrari F430. Slovenská posádka Konôpka / Rosina skončila na celkovom 19. mieste (11. miesto v kategórii GT2).

Klepněte pro větší obrázek
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků