James May si koupil nové auto. Pod plachtou Ferrari však supersport nenajdete

James May umí překvapit a moderovat. V novém videu se o obou těchto věcech velmi mile přesvědčíte.

Když před kamerou stojí někdo jako je James May, je vám asi jasné, že to bude vkusně a vtipně podané video, i kdyby jeho předmětem byl mixér nebo seminář o perspektivách hřebíku. V tomto videu nás slavný britský moderátor přivítá ve své garáži, kde strhne plachtu z jeho zbrusu nového auta.

Sháníte odvoz na večírek? Bývalá hvězda Top Gearu ukazuje, jak by to nemělo vypadat

Sháníte odvoz na večírek? Bývalá hvězda Top Gearu ukazuje, jak by to nemělo vypadat

Nehledě na to, co všechno od něj čekáte, jde o elektromobil Tesla Model S, který se tak stává druhým bateriovým vozem v Jamesově garáži. Pozorné oko si všimne i kartonové verze Jamese z jeho mladších let nebo nenápadně vykukujícího klasického červeného Ferrari.

James May si utahuje z YouTuberů. Natočil rozbalení nové Toyoty Yaris GRMN

James May si utahuje z YouTuberů. Natočil rozbalení nové Toyoty Yaris GRMN

Pokud jste o něco pokročilejší v angličtině, rozhodně si video pusťte. Budete se bavit od začátku až do konce. May se mimo jiné nechá slyšet, že díky elektrickým vozům budou moci entuziasté i nadále provozovat svou vášeň a dělat si radost s vozy, jako je Alpine A110.

TEST Suzuki Ignis 1.2 DualJet Hybrid 4x4: Jak roztomilý Japonec vyzrál na EU

Suzuki Ignis 1.2 DualJet Hybrid 4x4

Zatímco řada evropských automobilek šíří názor, že malá SUV a crossovery pohon 4x4 nepotřebují, Suzuki se s tím nepáře a v modelu Ignis jej nabízí. Po nedávné modernizaci dokonce s hybridním pohonem, který je pro daný model jedinou možností.

včera | Jan Mička | 25 příspěvků
Chevrolet Corvette C1 vzbudil rozruch v centru Prahy. Tento rudý skvost řídí žena

Chevrolet Corvette C1

Kdy jste naposledy spatřili na silnici Chevrolet Corvette? Možná docela nedávno. Jenže se s vámi vsadíme o cokoliv, že původní typ C1 z poloviny 50. let to rozhodně nebyl. Přesto i v Česku jeden takový vzácný zámořský klenot jezdí!

8.  8.  2020 | Lukáš Prejzek | 10 příspěvků
Minitest BMW M850i xDrive Gran Coupé: Osm válců a čtyři věčně vysmáté hlavy

BMW M850i xDrive GC

Třetí karosářská varianta uzavírá náš obrázek o tom, jaká vlastně nová osmička je. Zároveň nám ale nedá si nevzpomenout na jedno z nejlepších aut na trhu. To je totiž také z Mnichova.

6.  8.  2020 | Vladimír Kadera | 30 příspěvků