James Bond bude jezdit v Octavii RS

Zdá se to neuvěřitelné, ale agent 007 bude jezdit ve sportovní škodovce, i když jen krátce.
James Bond bude jezdit v Octavii RS

Sean Connery, bývalý představitel slavného britského agenta 007 Jamese Bonda, jedná se Škodovkou (představovanou španělským dovozcem) o propagaci sportovního provedení Octávie.

Podle dostupných informací by měl Connery se Škodovkou projíždět Skotskou vysočinou (Scottish highlands) a dostat se tak na Eilean Donan Castle, který jsme mohli vidět v zatím poslední bondovce „Jeden svět nestačí“, kde hlavní roli ztvárnil Pierce Brosman. Sean Connery bude pravděpodobně oblečen v kilt, neboli skotskou sukni.

Pokud si kladete otázku proč Sean Connery jedná o propagaci Škody Octavia, tak jedním z důvodů může být odměna, kterou podle britského deníku Daily Telegraph získá. Daily Telegraph napsal, že Škoda zaplatí za natočení tohoto spotu cca 1 milion liber (což odpovídá cca 67 Octaviím RS).

Reklamní spot se Seanem Connerym by měl být vysílán zejména ve Španělsku a dalších evropských zemích, ale uvažuje se i o vysílání přímo ve Skotsku.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků