James Bond bude jezdit v Octavii RS

Zdá se to neuvěřitelné, ale agent 007 bude jezdit ve sportovní škodovce, i když jen krátce.
James Bond bude jezdit v Octavii RS

Sean Connery, bývalý představitel slavného britského agenta 007 Jamese Bonda, jedná se Škodovkou (představovanou španělským dovozcem) o propagaci sportovního provedení Octávie.

Podle dostupných informací by měl Connery se Škodovkou projíždět Skotskou vysočinou (Scottish highlands) a dostat se tak na Eilean Donan Castle, který jsme mohli vidět v zatím poslední bondovce „Jeden svět nestačí“, kde hlavní roli ztvárnil Pierce Brosman. Sean Connery bude pravděpodobně oblečen v kilt, neboli skotskou sukni.

Pokud si kladete otázku proč Sean Connery jedná o propagaci Škody Octavia, tak jedním z důvodů může být odměna, kterou podle britského deníku Daily Telegraph získá. Daily Telegraph napsal, že Škoda zaplatí za natočení tohoto spotu cca 1 milion liber (což odpovídá cca 67 Octaviím RS).

Reklamní spot se Seanem Connerym by měl být vysílán zejména ve Španělsku a dalších evropských zemích, ale uvažuje se i o vysílání přímo ve Skotsku.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků