Jaké bude nové Audi A6? My už to víme!

Novou tvář a pojetí vozů ingolstadtské značky Audi odstartuje model A6, který se představí v létě roku 2004. Podle šéfa koncernu VW, Bernda Pischetsriedera, musí nové audi vyzařovat spoustu energie, která by dokázala oslovit aktivně žijící zákazníky, jež si ale potrpí i na moderní design. Tuto linii už částečně načrtla vlajková loď A8.

Struktura karoserie by se měla vyznačovat vysokým podílem hliníku a lehkých slitin. Motory budou zčásti shodné s těmi z A8. Mluví se o šestiválcích, osmiválcích a desetiválcích. Vrcholným modelem bude RS6 o výkonu rovných 500 koní, jenž bude představen na konci roku 2004. Kombi Avant přijde až na konci roku 2005.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

TEST VW Golf 1.5 TSI Evo DSG: Opravdu má spotřebu dieselu?

TEST VW Golf 1.5 TSI Evo DSG

Volkswagen dopřál motoru 1.5 TSI Evo Bluemotion řadu systémů, které dnes stále nejsou úplně běžné. Výsledkem má být zážehový agregát se spotřebou vznětového. Platí to i mimo laboratoře?

včera | Jan Mička | 50 příspěvků
Minitest Renault Twingo GT: Rošťák svázaný svou vlastní koncepcí

Renault Twingo GT (minitest)

Renault Sport si tentokrát v rámci své kúry GT posvítil na toho nejmenšího. Co přináší oproti standardní verzi?

14.  6.  2018 | Milan Lažanský | 9 příspěvků
TEST Toyota Yaris GRMN: Tryskomyš ze staré školy

Toyota Yaris GRMN

Co se stane, když do Yarisu namontujete kompresorovou osmnáctistovku Toyoty dodávanou pro Lotus Elise? Když je za tím Gazoo Racing, který staví auta pro Le Mans i WRC, tak možná tušíte.

12.  6.  2018 | Miro Mihálik | 9 příspěvků