Jaké bude nové Audi A6? My už to víme!

Novou tvář a pojetí vozů ingolstadtské značky Audi odstartuje model A6, který se představí v létě roku 2004. Podle šéfa koncernu VW, Bernda Pischetsriedera, musí nové audi vyzařovat spoustu energie, která by dokázala oslovit aktivně žijící zákazníky, jež si ale potrpí i na moderní design. Tuto linii už částečně načrtla vlajková loď A8.

Struktura karoserie by se měla vyznačovat vysokým podílem hliníku a lehkých slitin. Motory budou zčásti shodné s těmi z A8. Mluví se o šestiválcích, osmiválcích a desetiválcích. Vrcholným modelem bude RS6 o výkonu rovných 500 koní, jenž bude představen na konci roku 2004. Kombi Avant přijde až na konci roku 2005.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků