Jak se natáčí v akci nejnovější Nissan GT-R Nismo? Přirozeně dalším speciálním GT-R

Jak schopně natočit propagační video nejnovějšího Nissanu GT-R Nismo? Pochopitelně za pomoci dalšího Nissanu GT-R.

Vlastně to ani nepřekvapí. Samozřejmě, že bude Nissan k natáčení svých reklam a propagačních videí používat kamerové vozy vlastní značky. Možná byste ale nečekali, že do práce se v tomto ohledu pustí zrovna samotné GT-R. Nicméně k natočení záběrů té vůbec nejrychlejší a nejnovější specifikace Nismo byste asi ani jiného pomocníka nečekali.

Na stará kolena rekordmanem. Nissan GT-R Nismo si připsal nový okruhový rekord

Na stará kolena rekordmanem. Nissan GT-R Nismo si připsal nový okruhový rekord

Nissan tedy ukazuje, jak natáčel propagační materiály nového GT-R Nismo pro rok 2020. Za pomoci profesionálního řidiče a filmového tvůrce v automobilovém průmyslu Maura Cala bylo rozhodnuto, že nejlepším kamerovým vozem pro natáčení nového Nisma bude další, speciálně upravené GT-R.

Vybraný kousek pro kamerovou práci byl vybaven zakázkově postavenou konstrukcí, upevněnou přímo k rámu vozu, která udrží zátěž ve formě špičkových kamerových ramen vepředu i vzadu. Volbu tradičních SUV s podobnou technikou Nissan zavrhl, jelikož na trati by nezajistila potřebnou obratnost a rychlost.

Nissan představuje Navaru Off-Roader AT32, pick-up pro cestu kamkoliv

Nissan představuje Navaru Off-Roader AT32, pick-up pro cestu kamkoliv

Ne všichni majitelé Nissanu GT-R pak využívají jeho zadní sedačky, ale v případě kamerového vozu se ukázaly jako klíčové. Dovnitř GT-R se vejde řidič, operátor ramena, asistent zaostření i režisér. Upravené kamerové GT-R tak zůstane v arzenálu Cala i pro budoucí produkce, kde bude nutné natáčet ta nejrychlejší auta.

Na výsledné video, při jehož natáčení pomáhalo kamerové GT-R, se můžete podívat níže.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Seat Leon 1.5 eTSI (110 kW) DSG: Můj brácha má prima bráchu

Seat Leon 1.5 eTSI (110 kW) DSG

S kompakty na platformě MQB Evo se v posledních měsících roztrhl pytel. Dnes si řekneme více o novém Seatu Leon, který dorazil do testu v podobné konfiguraci jako nedávno Volkswagen Golf. Mohou se oba sourozenci v zásadních věcech vůbec lišit?

12.  7.  2020 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Audi A3 Sportback 30 TDI S line: Náročné ho získat, snadné s ním žít

Audi A3 30 TDI S line

Čtvrtá generace Audi A3 oficiálně dorazila na český trh. Do testu jsme si vzali zajímavou verzi - kombinaci sportovní výbavy S Line a základního vznětového motoru 30 TDI (85 kW).

10.  7.  2020 | Vladimír Kadera | 87 příspěvků
TEST Ford Kuga 2.5 PHEV: Velmi dobrý plug-in hybrid, jen šitý horkou jehlou

Ford Kuga 2.5 PHEV

Ford oddaloval vývoj nové generace hybridů pro evropské trhy jako ošetření bolavého zubu a na jednom z jeho nejnovějších přírůstků je chvatná práce bohužel tak trochu znát. Stojí ale kvůli tomu vrcholná benzín-elektrická verze nové Kugy nutně za starou belu? Pojďte se podívat.

7.  7.  2020 | Miro Mihálik | 34 příspěvků