Jak se hledá vůz za 10 milionů?

Reklama 20. října 2021
Moderátor Leoš Mareš si na svém vozidle Rolls-Royce Cullinan v hodnotě 10 milionů korun otestoval kvality zabezpečovacího zařízení od společnosti SHERLOG.
Jak se hledá vůz za 10 milionů?

Mareš si chtěl vyzkoušet, jestli vyhledávací tým SHERLOG dokáže najít jeho auto do 2 hodin! SHERLOG je rádiové zabezpečení auta proti odcizení s úspěšností dohledání 98 %. Dohledání odcizeného auta probíhá díky vlastní rádiové síti, vyhledávacímu týmu i s letadlem a NON-STOP Operačnímu centru. 

Klepněte pro větší obrázekVlastní vyhledávací tým včetně letadla a NON-STOP Operačního centra

Pátrací akce začala v neděli 17. října aktivací poplachu v autě, po ověření Operačním centrem začala akce „hledá se auto Leoše Mareše“. Nasazeno bylo i letadlo, které po neuvěřitelných 44 minutách vypátralo auto a následně dorazil na místo i vyhledávací tým.

Klepněte pro větší obrázek
Vozidlo úspěšně dohledáno

Leoš Mareš využívá služeb SHERLOGu již několik měsíců a sám si ověřil, jak funguje a že do 2 h odin ho SHERLOG opravdu našel.

Pro SHERLOG a jeho tým to byla ostrá akce, do které byly nasazeny všechny vyhledávací prostředky. Stejným způsobem by tým hledal i vaše auto.

I když hledáme Rolls-Royce nebo Octávii, postup je vždy stejný. Neděláme rozdíly, důležité je najít vaše auto, a proto je tu SHERLOG. Využijte nabídky Operák SHERLOG, která nabízí nezarušitelný rádiový systém bez vstupní investice, a to již od 750 Kč bez DPH měsíčně.

Pro více informací o nabízených službách navštivte naše webové stránky www.sherlog.cz

Klepněte pro větší obrázek
Vlastní nezarušitelnou síť tvoří přes 150 pevných vysílacích bodů.
Další článek: Tatra Phoenix slaví 10. výročí. Má tisíce zákazníků, vývoj nové generace už začal

Témata článku: ,