Jak rozbít Ferrari Enzo aneb Bouračka v přímém přenosu (video)

Natočit havárii velmi drahého supersportu se nepovede často. I zde však platí, že kdo si počká, ten se dočká. Dnes si ukážeme, jak vypadá nedotáčivost u vozu, který bude ze zásady tíhnout spíše k přetáčivosti. Motor za sedačkami, zadní náhon a přesto letí čumákem ven.

Holt nevhodné zacházení nezvládne ani Ferrari. Díky tomuto řidičskému (ne)umění tak můžeme vidět, jak vypadá takový malý crash test. Řidiči se samozřejmě nic vážnějšího nestalo, což ostatně uvidíte sami...

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 34 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků