Jak dopadla Miss Autosalon 2001?

Před několika dny proběhlo v pavilonu E hodnocení kandidátek na titul Miss Autosalon 2001. Letošní ročník soutěže...
Jak dopadla Miss Autosalon 2001?
Před několika dny proběhlo v pavilonu E hodnocení kandidátek na titul Miss Autosalon 2001. Letošní ročník soutěže opět připravila společnost Oxygen Solutions, s.r.o. za podpory BVV, a.s. a také díky hlavnímu partneru Robert BOSCH odbytová společnost, s.r.o., který poskytl prostor k vyhlášení této soutěže na svém galavečeru.

Ve 4. ročníku se dívky ucházely celkem o tři tituly. Prvním a hlavním byl MISS AUTOSALON 2001, druhým MISS SYMPATIE AUTOSALON 2001 (titul pro dívku, která obdržela nejvíce hlasů od návštěvníků veletrhu – ti udělovali od 9.6. do 11.6. kandidátkám své body v areálu výstaviště pomocí hlasovacích lístků) a třetím byl titul MISS NET AUTOSALON 2001 (dívka, která obdrží do 13.6.2001 nejvíce hlasů na internetových stránkách on-line zpravodajství z veletrhu Autosalon.

Celým večerem provázel moderátor Aleš Zbořil, jehož úkolem bylo nejen představit jednotlivě soutěžící dívky, ale také porotce v jejichž čele stanula Jitka Kocurová, 2. vicemiss ČR 1999 a 4. vicemiss Europe 1999.

V úvodní části večera byli divákům představeni pořadatelé, myšlenka soutěže a její průběh. Dívky, oblečeny v kostýmech, které pro tento večer zapůjčilo Národní divadlo v Brně, se pak měly možnost předvést hostům i porotě v rámci volné zábavy a také si mohly prohlédnout exponáty výstavy Století motorismu, která je v pavilonu E instalována.

Hosté se dozvěděli, jaké mají dívky míry, záliby, znalosti, zkušenosti a u kterého vystavovatele na veletrhu Autosalon působí. Porota měla na hodnocení prvního dojmu asi 15 minut času, zatímco se dívky v zákulisí převlékaly.

Po přestávce následovaly rozhovory moderátora s kandidátkami. Na některých dívkách byla patrná tréma, ale mnohé porotce potěšila a okouzlila upřímnost a vtipnost některých soutěžících. Po malé promenádě se pak porota odebrala do zákulisí, kde se sečetly body. Hodnotilo se vystupování, vyjadřování, hlas, vzhled, první dojem a další vlastnosti a podle celkového počtu bodů bylo sestaveno pořadí.

Závěr večera pak patřil vyhlášení výsledků a korunovaci. Jako první byla vyhlášena vítězka titulu Miss Sympatie Autosalon 2001, která nejvíce okouzlila návštěvníky veletrhu. Tou se s velkým náskokem stala devatenáctiletá hosteska firmy Daewoo, Eva Čejková s pořadovým číslem 9.

1. místo a titul MISS AUTOSALON 2001 získala: Eva Čejková
Vystavovatel: DAEWOO MOTOR CZECH

2. místo a titul I. VICEMISS AUTOSALON 2001 získala: Monika Fuková
Vystavovatel: LEXUS

3. místo a titul II. VICEMISS AUTOSALON 2001 získala: Inka Gregová
Vystavovatel: LUM – ORIS, spol. s r.o.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků