Jak dopadla Miss Autosalon 2001?

Před několika dny proběhlo v pavilonu E hodnocení kandidátek na titul Miss Autosalon 2001. Letošní ročník soutěže...
Jak dopadla Miss Autosalon 2001?
Před několika dny proběhlo v pavilonu E hodnocení kandidátek na titul Miss Autosalon 2001. Letošní ročník soutěže opět připravila společnost Oxygen Solutions, s.r.o. za podpory BVV, a.s. a také díky hlavnímu partneru Robert BOSCH odbytová společnost, s.r.o., který poskytl prostor k vyhlášení této soutěže na svém galavečeru.

Ve 4. ročníku se dívky ucházely celkem o tři tituly. Prvním a hlavním byl MISS AUTOSALON 2001, druhým MISS SYMPATIE AUTOSALON 2001 (titul pro dívku, která obdržela nejvíce hlasů od návštěvníků veletrhu – ti udělovali od 9.6. do 11.6. kandidátkám své body v areálu výstaviště pomocí hlasovacích lístků) a třetím byl titul MISS NET AUTOSALON 2001 (dívka, která obdrží do 13.6.2001 nejvíce hlasů na internetových stránkách on-line zpravodajství z veletrhu Autosalon.

Celým večerem provázel moderátor Aleš Zbořil, jehož úkolem bylo nejen představit jednotlivě soutěžící dívky, ale také porotce v jejichž čele stanula Jitka Kocurová, 2. vicemiss ČR 1999 a 4. vicemiss Europe 1999.

V úvodní části večera byli divákům představeni pořadatelé, myšlenka soutěže a její průběh. Dívky, oblečeny v kostýmech, které pro tento večer zapůjčilo Národní divadlo v Brně, se pak měly možnost předvést hostům i porotě v rámci volné zábavy a také si mohly prohlédnout exponáty výstavy Století motorismu, která je v pavilonu E instalována.

Hosté se dozvěděli, jaké mají dívky míry, záliby, znalosti, zkušenosti a u kterého vystavovatele na veletrhu Autosalon působí. Porota měla na hodnocení prvního dojmu asi 15 minut času, zatímco se dívky v zákulisí převlékaly.

Po přestávce následovaly rozhovory moderátora s kandidátkami. Na některých dívkách byla patrná tréma, ale mnohé porotce potěšila a okouzlila upřímnost a vtipnost některých soutěžících. Po malé promenádě se pak porota odebrala do zákulisí, kde se sečetly body. Hodnotilo se vystupování, vyjadřování, hlas, vzhled, první dojem a další vlastnosti a podle celkového počtu bodů bylo sestaveno pořadí.

Závěr večera pak patřil vyhlášení výsledků a korunovaci. Jako první byla vyhlášena vítězka titulu Miss Sympatie Autosalon 2001, která nejvíce okouzlila návštěvníky veletrhu. Tou se s velkým náskokem stala devatenáctiletá hosteska firmy Daewoo, Eva Čejková s pořadovým číslem 9.

1. místo a titul MISS AUTOSALON 2001 získala: Eva Čejková
Vystavovatel: DAEWOO MOTOR CZECH

2. místo a titul I. VICEMISS AUTOSALON 2001 získala: Monika Fuková
Vystavovatel: LEXUS

3. místo a titul II. VICEMISS AUTOSALON 2001 získala: Inka Gregová
Vystavovatel: LUM – ORIS, spol. s r.o.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků