Jak dopadla Miss Autosalon 2001?

Před několika dny proběhlo v pavilonu E hodnocení kandidátek na titul Miss Autosalon 2001. Letošní ročník soutěže...
Jak dopadla Miss Autosalon 2001?
Před několika dny proběhlo v pavilonu E hodnocení kandidátek na titul Miss Autosalon 2001. Letošní ročník soutěže opět připravila společnost Oxygen Solutions, s.r.o. za podpory BVV, a.s. a také díky hlavnímu partneru Robert BOSCH odbytová společnost, s.r.o., který poskytl prostor k vyhlášení této soutěže na svém galavečeru.

Ve 4. ročníku se dívky ucházely celkem o tři tituly. Prvním a hlavním byl MISS AUTOSALON 2001, druhým MISS SYMPATIE AUTOSALON 2001 (titul pro dívku, která obdržela nejvíce hlasů od návštěvníků veletrhu – ti udělovali od 9.6. do 11.6. kandidátkám své body v areálu výstaviště pomocí hlasovacích lístků) a třetím byl titul MISS NET AUTOSALON 2001 (dívka, která obdrží do 13.6.2001 nejvíce hlasů na internetových stránkách on-line zpravodajství z veletrhu Autosalon.

Celým večerem provázel moderátor Aleš Zbořil, jehož úkolem bylo nejen představit jednotlivě soutěžící dívky, ale také porotce v jejichž čele stanula Jitka Kocurová, 2. vicemiss ČR 1999 a 4. vicemiss Europe 1999.

V úvodní části večera byli divákům představeni pořadatelé, myšlenka soutěže a její průběh. Dívky, oblečeny v kostýmech, které pro tento večer zapůjčilo Národní divadlo v Brně, se pak měly možnost předvést hostům i porotě v rámci volné zábavy a také si mohly prohlédnout exponáty výstavy Století motorismu, která je v pavilonu E instalována.

Hosté se dozvěděli, jaké mají dívky míry, záliby, znalosti, zkušenosti a u kterého vystavovatele na veletrhu Autosalon působí. Porota měla na hodnocení prvního dojmu asi 15 minut času, zatímco se dívky v zákulisí převlékaly.

Po přestávce následovaly rozhovory moderátora s kandidátkami. Na některých dívkách byla patrná tréma, ale mnohé porotce potěšila a okouzlila upřímnost a vtipnost některých soutěžících. Po malé promenádě se pak porota odebrala do zákulisí, kde se sečetly body. Hodnotilo se vystupování, vyjadřování, hlas, vzhled, první dojem a další vlastnosti a podle celkového počtu bodů bylo sestaveno pořadí.

Závěr večera pak patřil vyhlášení výsledků a korunovaci. Jako první byla vyhlášena vítězka titulu Miss Sympatie Autosalon 2001, která nejvíce okouzlila návštěvníky veletrhu. Tou se s velkým náskokem stala devatenáctiletá hosteska firmy Daewoo, Eva Čejková s pořadovým číslem 9.

1. místo a titul MISS AUTOSALON 2001 získala: Eva Čejková
Vystavovatel: DAEWOO MOTOR CZECH

2. místo a titul I. VICEMISS AUTOSALON 2001 získala: Monika Fuková
Vystavovatel: LEXUS

3. místo a titul II. VICEMISS AUTOSALON 2001 získala: Inka Gregová
Vystavovatel: LUM – ORIS, spol. s r.o.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků