Jak dopadla Miss Autosalon 2001?

Před několika dny proběhlo v pavilonu E hodnocení kandidátek na titul Miss Autosalon 2001. Letošní ročník soutěže...
Jak dopadla Miss Autosalon 2001?
Před několika dny proběhlo v pavilonu E hodnocení kandidátek na titul Miss Autosalon 2001. Letošní ročník soutěže opět připravila společnost Oxygen Solutions, s.r.o. za podpory BVV, a.s. a také díky hlavnímu partneru Robert BOSCH odbytová společnost, s.r.o., který poskytl prostor k vyhlášení této soutěže na svém galavečeru.

Ve 4. ročníku se dívky ucházely celkem o tři tituly. Prvním a hlavním byl MISS AUTOSALON 2001, druhým MISS SYMPATIE AUTOSALON 2001 (titul pro dívku, která obdržela nejvíce hlasů od návštěvníků veletrhu – ti udělovali od 9.6. do 11.6. kandidátkám své body v areálu výstaviště pomocí hlasovacích lístků) a třetím byl titul MISS NET AUTOSALON 2001 (dívka, která obdrží do 13.6.2001 nejvíce hlasů na internetových stránkách on-line zpravodajství z veletrhu Autosalon.

Celým večerem provázel moderátor Aleš Zbořil, jehož úkolem bylo nejen představit jednotlivě soutěžící dívky, ale také porotce v jejichž čele stanula Jitka Kocurová, 2. vicemiss ČR 1999 a 4. vicemiss Europe 1999.

V úvodní části večera byli divákům představeni pořadatelé, myšlenka soutěže a její průběh. Dívky, oblečeny v kostýmech, které pro tento večer zapůjčilo Národní divadlo v Brně, se pak měly možnost předvést hostům i porotě v rámci volné zábavy a také si mohly prohlédnout exponáty výstavy Století motorismu, která je v pavilonu E instalována.

Hosté se dozvěděli, jaké mají dívky míry, záliby, znalosti, zkušenosti a u kterého vystavovatele na veletrhu Autosalon působí. Porota měla na hodnocení prvního dojmu asi 15 minut času, zatímco se dívky v zákulisí převlékaly.

Po přestávce následovaly rozhovory moderátora s kandidátkami. Na některých dívkách byla patrná tréma, ale mnohé porotce potěšila a okouzlila upřímnost a vtipnost některých soutěžících. Po malé promenádě se pak porota odebrala do zákulisí, kde se sečetly body. Hodnotilo se vystupování, vyjadřování, hlas, vzhled, první dojem a další vlastnosti a podle celkového počtu bodů bylo sestaveno pořadí.

Závěr večera pak patřil vyhlášení výsledků a korunovaci. Jako první byla vyhlášena vítězka titulu Miss Sympatie Autosalon 2001, která nejvíce okouzlila návštěvníky veletrhu. Tou se s velkým náskokem stala devatenáctiletá hosteska firmy Daewoo, Eva Čejková s pořadovým číslem 9.

1. místo a titul MISS AUTOSALON 2001 získala: Eva Čejková
Vystavovatel: DAEWOO MOTOR CZECH

2. místo a titul I. VICEMISS AUTOSALON 2001 získala: Monika Fuková
Vystavovatel: LEXUS

3. místo a titul II. VICEMISS AUTOSALON 2001 získala: Inka Gregová
Vystavovatel: LUM – ORIS, spol. s r.o.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků