Jak by mohl vypadat Volkswagen Golf šesté generace?

Už několikrát jsme se na AutoRevue.cz zmínili, že Volkswagen připravuje již šestou generaci svého Golfu, a to na rok 2008, což je dříve, než bychom očekávali. Lze tedy předpokládat, že Volkswagen není se současným modelem příliš spokojen - ne s vozem jako takovým, ale spíše s jeho prodeji. Podobně jako nová Fabia ani nový Golf nedostane nově postavený podvozek, bude jen upraven ten stávající. Na vývoji nové platformy lze totiž ušetřit řadu finančních prostředků. Více ve starším článku.


Možná podoba nového Golfu
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků