Jak by mohl vypadat Volkswagen Golf šesté generace?

Už několikrát jsme se na AutoRevue.cz zmínili, že Volkswagen připravuje již šestou generaci svého Golfu, a to na rok 2008, což je dříve, než bychom očekávali. Lze tedy předpokládat, že Volkswagen není se současným modelem příliš spokojen - ne s vozem jako takovým, ale spíše s jeho prodeji. Podobně jako nová Fabia ani nový Golf nedostane nově postavený podvozek, bude jen upraven ten stávající. Na vývoji nové platformy lze totiž ušetřit řadu finančních prostředků. Více ve starším článku.


Možná podoba nového Golfu
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 38 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků