Jak bude vypadat nová Octavia?

V Mladé Frontě se objevila fotografie nového modelu Octavie, který se začně prodávat v roce 2004. Bude opět postaven na koncernové platformě, na které začátkem příštího roku vyjede i nový Golf páté generace s rozvorem 2,6 metru. Změn v designu není mnoho, zvýraznila se zvýšená linie na přední kapotě, výraznější jsou i zadní světlomety a linie zadních dveří je rovná stejně jako u Fabie. Fotografii najdete i na serveru auto.idnes.cz.

Poznámka: Dost možná, že jde o fotomontáž, kdo ví, kde se ta fotografie vzala...

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků