Jak bude vypadat faceliftované Polo?

Na jaro roku 2005 plánuje Volkswagen facelift Pola, nejmenšího vozu této značky na českém trhu. Na západ od nás se prodává ještě menší třídveřové Lupo, to by u nás ale nemělo úspěch; je příliš drahé. Proslýchá se, že „nové“ Polo dostane zejména jinou přední masku, která se v současné době hodně odlišuje od koncernového designu; čtyři přední kruhové světlomety zkrátka do nabídky VW nezapadají.

Proto je možné, že se maska změní ve stylu faceliftovaného Pola Classic, které se prodává v Jižní Americe - viz obrázky.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

TEST BMW X6 xDrive30d: Starbucks, špinavé nohavice a příjemná jízda

BMW X6 xDrive30d

Jednou z největších premiér loňského roku bylo nové BMW X6, obří stylovka pro hordy movitých majitelů, kteří se nebojí expresivního stylu. Zkusili jsme naftový základ v podobě verze xDrive30d.

22.  11.  2020 | Vladimír Kadera | 64 příspěvků
TEST Lexus LC 500 Convertible: Úžasný grand tourer a můj jeden velký problém

Lexus LC 500 Convertible

LC 500 Convertible je první kabriolet Lexus s plátěnou střechou. Vychází z osmiválcového kupé, které je samo o sobě zárukou hlubokého jízdního zážitku. Může být kabriolet ještě lepší?

20.  11.  2020 | Jan Mička | 28 příspěvků
První jízda s ostrým Fordem Puma ST: Už jsme si potykali, zanechal hluboký dojem

Ford Puma ST

Český Ford přivezl prvních pár kousků ostrého modelu Puma ST. Měli jsme možnost se s jedním z nich projet a nyní se podělíme o první dojmy.

16.  11.  2020 | Vladimír Kadera | 52 příspěvků