Jaguar XK Styling Pack: tovární proměna

Britská automobilka Jaguar připravila pro individualisty nový stylingový paket pro svůj sportovní model XK.

Téměř každá automobilka dnes nabízí ke svým modelům stylingové prvky, které dokáží vůz odlišit od ostatních. Také Jaguar se tomuto trendu nebrání a zákazníkům připravil Exterior Styling Pack pro model XK.

Tip: Jízdní dojmy z Jaguaru XK si můžete přečíst zde.

Již na první pohled je zřejmé, že Jaguar se dostal blíže k zemi. Jenže zdání klame a vše je trochu jinak. Přiblížení k zemi je jen optické a může za něj nový přední nárazník, který je protažen blíže k zemi. K zemi poslaly Jaguar i boční prahové nástavce a také zadní nárazník.

O lepší sportovní dojem se pak postarají i nové čtyřhranné koncovky výfuku a také nové mřížka chladiče. K tomu lze zvolit i nový design 20" kol a paket je na světě.

„Iks-káčku” to s novým paketem celkem sluší a pakliže padl do oka i vám, budete si jej k vozu objednat již od března. A dobrá zpráva pro současné majitele - Styling Pack může být dodatečně namontován i na dříve prodané vozy řady XK bez kompresoru. Tedy „obyčejné” XK se střechou i bez, přeplňovaný XKR se chlubí ostřejším vzhledem již od samého začátku.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Jaguar XK s Exterior Styling Packem
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků