Jaguar XK Styling Pack: tovární proměna

Britská automobilka Jaguar připravila pro individualisty nový stylingový paket pro svůj sportovní model XK.

Téměř každá automobilka dnes nabízí ke svým modelům stylingové prvky, které dokáží vůz odlišit od ostatních. Také Jaguar se tomuto trendu nebrání a zákazníkům připravil Exterior Styling Pack pro model XK.

Tip: Jízdní dojmy z Jaguaru XK si můžete přečíst zde.

Již na první pohled je zřejmé, že Jaguar se dostal blíže k zemi. Jenže zdání klame a vše je trochu jinak. Přiblížení k zemi je jen optické a může za něj nový přední nárazník, který je protažen blíže k zemi. K zemi poslaly Jaguar i boční prahové nástavce a také zadní nárazník.

O lepší sportovní dojem se pak postarají i nové čtyřhranné koncovky výfuku a také nové mřížka chladiče. K tomu lze zvolit i nový design 20" kol a paket je na světě.

„Iks-káčku” to s novým paketem celkem sluší a pakliže padl do oka i vám, budete si jej k vozu objednat již od března. A dobrá zpráva pro současné majitele - Styling Pack může být dodatečně namontován i na dříve prodané vozy řady XK bez kompresoru. Tedy „obyčejné” XK se střechou i bez, přeplňovaný XKR se chlubí ostřejším vzhledem již od samého začátku.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Jaguar XK s Exterior Styling Packem
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků