Jaguar XK Styling Pack: tovární proměna

Britská automobilka Jaguar připravila pro individualisty nový stylingový paket pro svůj sportovní model XK.

Téměř každá automobilka dnes nabízí ke svým modelům stylingové prvky, které dokáží vůz odlišit od ostatních. Také Jaguar se tomuto trendu nebrání a zákazníkům připravil Exterior Styling Pack pro model XK.

Tip: Jízdní dojmy z Jaguaru XK si můžete přečíst zde.

Již na první pohled je zřejmé, že Jaguar se dostal blíže k zemi. Jenže zdání klame a vše je trochu jinak. Přiblížení k zemi je jen optické a může za něj nový přední nárazník, který je protažen blíže k zemi. K zemi poslaly Jaguar i boční prahové nástavce a také zadní nárazník.

O lepší sportovní dojem se pak postarají i nové čtyřhranné koncovky výfuku a také nové mřížka chladiče. K tomu lze zvolit i nový design 20" kol a paket je na světě.

„Iks-káčku” to s novým paketem celkem sluší a pakliže padl do oka i vám, budete si jej k vozu objednat již od března. A dobrá zpráva pro současné majitele - Styling Pack může být dodatečně namontován i na dříve prodané vozy řady XK bez kompresoru. Tedy „obyčejné” XK se střechou i bez, přeplňovaný XKR se chlubí ostřejším vzhledem již od samého začátku.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Jaguar XK s Exterior Styling Packem
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků