Jaguar XF si získal přízeň zákazníků

Britská automobilka Jaguar registruje před zahájením prodejů již 10 000 závazných objednávek na nový model XF. Tento luxusní sedan vyšší střední třídy se totiž zákazníkům opravdu líbí, což se odrazilo na počtu vážných zájemců. Navíc si dokázal získat přízeň i na důležitém americkém trhu, kde si jej objednalo již přes 3 000 zákazníků.

Tip: Představení novhé Jaguaru XF naleznete zde.

Automobilka tak má již nyní postaráno o odbyt zhruba půlroční výroby, jelikož neoficiálně se hovoří o roční produkci okolo 20 000 vozů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Jaguar XF
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků