Jaguar v problémech, Ford přispěchal s finanční injekcí

Celkem 534 miliony liber hodlá Ford investovat do své dceřinné britské automobilky, Jaguaru. Ten se totiž nachází v poměrně velkých problémech, zájem o vozy této tradiční značky klesá. V roce 2003 prodělal Jaguar více než 601 milionů liber, v roce 2004 budou ztráty ještě vyšší - předběžně dvojnásobné. Ford nepředpokládá, že by se situace zlepšila dříve než v roce 2007; přitom už v loňském roce obdržel Jaguar injekci 260 milionů liber.

S Jaguarem to zkrátka vypadá bledě; Britové by jistě byli neradi, kdyby Jaguar nakonec zcela zmizel ze světa.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků