Jaguar S-type, nová generace opět v tradici

Automobilka Jaguar již představila svým britským prodejcům novou generaci modelu S-type. Tradiční britský výrobce reaguje novým modelem na slabé prodeje svých současných vozů. Přestože tento vůz bude oficiálně představen až za rok a do prodejů se dostane až za rok a půl, má vedení automobilky již jasno, jak bude vypadat.

I když chybí jakákoli obrazová dokumentace, dle dostupných informací se vzhled S-type vrátí opět k tradičním tvarům a v designu se má odrazit úspěšná doba druhé poloviny minulého století. Nový S-type bude postaven na stejné platformě a bude dostupná i s náhonem na všechna kola. O pohon se má postarat stejná paleta motorů, ovšem s řadou inovací.

Na kompletní informace a oficiální fotografie si však musíme ještě chvíli počkat.

 

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 13 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků