Jaguar S-type, nová generace opět v tradici

Automobilka Jaguar již představila svým britským prodejcům novou generaci modelu S-type. Tradiční britský výrobce reaguje novým modelem na slabé prodeje svých současných vozů. Přestože tento vůz bude oficiálně představen až za rok a do prodejů se dostane až za rok a půl, má vedení automobilky již jasno, jak bude vypadat.

I když chybí jakákoli obrazová dokumentace, dle dostupných informací se vzhled S-type vrátí opět k tradičním tvarům a v designu se má odrazit úspěšná doba druhé poloviny minulého století. Nový S-type bude postaven na stejné platformě a bude dostupná i s náhonem na všechna kola. O pohon se má postarat stejná paleta motorů, ovšem s řadou inovací.

Na kompletní informace a oficiální fotografie si však musíme ještě chvíli počkat.

 

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 21 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků