Jaguar S-type, nová generace opět v tradici

Automobilka Jaguar již představila svým britským prodejcům novou generaci modelu S-type. Tradiční britský výrobce reaguje novým modelem na slabé prodeje svých současných vozů. Přestože tento vůz bude oficiálně představen až za rok a do prodejů se dostane až za rok a půl, má vedení automobilky již jasno, jak bude vypadat.

I když chybí jakákoli obrazová dokumentace, dle dostupných informací se vzhled S-type vrátí opět k tradičním tvarům a v designu se má odrazit úspěšná doba druhé poloviny minulého století. Nový S-type bude postaven na stejné platformě a bude dostupná i s náhonem na všechna kola. O pohon se má postarat stejná paleta motorů, ovšem s řadou inovací.

Na kompletní informace a oficiální fotografie si však musíme ještě chvíli počkat.

 

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků