Jaguar připravuje závodní sérii. Pro majitele Projectu 8 starší 50 let

Majitelů Jaguaru XE SVR Project 8 budou jen tři stovky. Vznikne pro ně ale závodní série.

Závody gentlemenů, v tom se jako ryba ve vodě pohybuje třeba Ferrari se svým programem Corse Clienty. Pro své zákazníky uspořádáte závodní víkendy. Napůl motoristické a napůl společenské akce, kterými si dokážete lidi zavázat. Ani Jaguar v tomto není nováčkem, chystá seriál šitý na míru jedinému modelu.

TEST První a poslední Jaguar XJR: Dědictví chuligánského šlechtice

TEST První a poslední Jaguar XJR: Dědictví chuligánského šlechtice

Je jím XE SV Project 8. Divize speciálních operací SVO postavila opravdovou osmiválcovou brutalitu. Jeden kus se již objevil i v České republice. Vůz je to na sedan střední třídy opravdu nekompromisní.

Má závodní bodykit, výkon 592 koní, 700 Nm maximálního točivého momentu na zadních kolech a třeba zadní sedačky jen za příplatek. Pro potřeby provozu na okruhu budou dané vozy před jízdou nazouvány do téměř slickových pneumatik Pirelli P Zero Trofeo R.

Jaguar Land Rover otevírá nový závod v Nitře. Bude vyrábět 100 tisíc aut ročně

Jaguar Land Rover otevírá nový závod v Nitře. Bude vyrábět 100 tisíc aut ročně

Co se týče závodního seriálu, první akce se má konat příští rok v květnu a blíže zatím není specifikovaná. Závody se však budou jezdit zatím jen v Evropě. Zajímavé je, že zúčastnit se mohou jen majitelé starší 50 let. Mladší klienti si o závodním víkendu v pořadí nezajezdí.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Ford Mustang Bullitt: Všechno nejlepší, Franku!

Ford Mustang Bullitt

Bylo by fajn se v testu Fordu Mustang vyhnout otřepaným frázím o amerických svalech a podobně. Obávám se ale, že dnes to nevyjde. Obzvláště, když tady máme ikonický Bullitt!

včera | Jan Mička | 50 příspěvků
TEST Peugeot 508 GT PureTech 225 : Nejlepší obranou střední třídy je útok!

Peugeot 508 GT PureTech 225

Peugeot se ve střední třídě rozhodl k opravdu radikálnímu kroku. Je to lék na umírající segment, nebo už zašli příliš daleko?

10.  11.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Mercedes-Benz S 560 kabrio: Bez střechy až do posledních paprsků

Mercedes-Benz S 560 kabrio

S faceliftem Mercedesu třídy S přišly na řadu i verze kupé a kabriolet. Testování sice připadlo na říjen, nemáte ale jediný důvod k obavám.

6.  11.  2018 | Milan Lažanský | 15 příspěvků