Jaguar a Land Rover mají patřit Indům

O prodeji automobilek Land Rover a Jaguar se píše již dlouho. Dosavadní majitel, koncern Ford, navíc nedávno oznámil, že rozuzlení má přijít v nejbližší době a jak to vypadá, vítěz bude zřejmě z mírně exotické automobilové destinace.

Dle dostupných informací se totiž budoucím majitelem má stát indická automobilka Tata Motors, která nabídla nejvíce a to něco přes 2 mld. dolarů, tedy okolo 35 mld. korun.

Každopádně i v rukou Indů se nedá očekávat, že by vozy najednou přestaly být tradičně britské a o stěhování do zemí s levnější pracovní silou také nelze hovořit. Každopádně pokud budoucí majitel dokáže postavit hlavně Jaguar opět na nohy, bude to jen dobře.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků