Jaguar a Land Rover mají patřit Indům

O prodeji automobilek Land Rover a Jaguar se píše již dlouho. Dosavadní majitel, koncern Ford, navíc nedávno oznámil, že rozuzlení má přijít v nejbližší době a jak to vypadá, vítěz bude zřejmě z mírně exotické automobilové destinace.

Dle dostupných informací se totiž budoucím majitelem má stát indická automobilka Tata Motors, která nabídla nejvíce a to něco přes 2 mld. dolarů, tedy okolo 35 mld. korun.

Každopádně i v rukou Indů se nedá očekávat, že by vozy najednou přestaly být tradičně britské a o stěhování do zemí s levnější pracovní silou také nelze hovořit. Každopádně pokud budoucí majitel dokáže postavit hlavně Jaguar opět na nohy, bude to jen dobře.

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

včera | Jan Mička | 50 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků