Italdesign představí při příležitosti 40. výročí nový koncept

Vznik známého italského designérského studia Italdesign se datuje do roku 1968. Založil jej Giorgetto Giugiaro, který už v těch časech měl s designováním bohaté zkušenosti. Ty jeho studio posunuly takřka na vrchol, a tak i po čtyřech desetiletích dokáže překvapit novými koncepty.

S produkty této společnosti se přitom setkáváme téměř denně, protože se podepsala pod podobu mnoha sériových vozů jako například Alfa Romeo Brera, Fiat Grande Punto nebo Fiat Multipla.
 

Na ženevském autosalonu se představí úplně nový koncept sportovního vozu, který bude prý oplývat množstvem novátorských řešení. Zatím nám z něj Italdesign ukázal jediný detail...

Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků