Irmscher GT i40, osm válců pro Ameriku

Dvorní ladič německých vozů Opel připravil pro Ženevu vskutku zajímavé dílo. Sportovní model GT totiž pořádně vyladil a výsledek stojí za to.

Na rozdíl od mnohých úprav přichází Irmscher s radikální přestavbou. Pod kapotou se totiž nenachází přeplňovaný dvoulitr, ale šestilitrový osmiválec z Corvette o výkonu 473 koní, které umožní vozu jet rychlosti přes 300 km/h a zrychlit na stovku pod 5 sekund.

Každopádně tato zástavba motoru není až tak nečekaná, jelikož koncernový sourozenec Pontiac Solstice stejný osmiválec, ovšem s nižším výkonem, již dostal.

Informace o tomto voze jsou velmi skoupé a vše důležité bude zveřejněno až v Ženevě, takže do té doby nezbývá, než čekat.

Klepněte pro větší obrázek
Irmscher GT i40

 

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků