Irmscher Corsa: malý nezbeda

Specialista na tuning vozů automobilky Opel, ladičská firma Irmscher, připravil balíček optických úprav karosérie pro tří i pětidveřovou verzi malé Corsy. Vpředu je na masce nová lišta s logem tunera a přepracovaný nárazník. Z profilu si při pohledu na auto všimnete snížené světlé výšky o 30 mm, širších bočních prahů a 16 nebo 17palcových litých kol s pneumatikami o šířce 195 mm, resp. 215 mm.

Na zádi je výrazný střešní spoiler a dvojitá chromovaná koncovka výfukového systému. V interiéru je čalounění z kvalitní černo-červené kůže a hliníkové doplňky si našly místo na povrchu pedálů a na madle ruční brzdy.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Irmscher Corsa
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků