Irmscher Corsa: malý nezbeda

Specialista na tuning vozů automobilky Opel, ladičská firma Irmscher, připravil balíček optických úprav karosérie pro tří i pětidveřovou verzi malé Corsy. Vpředu je na masce nová lišta s logem tunera a přepracovaný nárazník. Z profilu si při pohledu na auto všimnete snížené světlé výšky o 30 mm, širších bočních prahů a 16 nebo 17palcových litých kol s pneumatikami o šířce 195 mm, resp. 215 mm.

Na zádi je výrazný střešní spoiler a dvojitá chromovaná koncovka výfukového systému. V interiéru je čalounění z kvalitní černo-červené kůže a hliníkové doplňky si našly místo na povrchu pedálů a na madle ruční brzdy.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Irmscher Corsa
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

dnes | Miro Mihálik | 12 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 19 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 205 příspěvků