Irmscher Astra GTC: pouze 50 vozů v oranžové

Irmscher se chystá na velkou tuningovou show do Essenu a pro tyto účely upravil model Astra GTC. Limitovaná edice bude čítat pouze 50 kusů a vozy budou mít speciální oranžové lakování. Pod kapotou bude motor 1.9 CDTI s výkonem zvýšeným na 175 koní.
Irmscher Astra GTC: pouze 50 vozů v oranžové

Dvorní tuner vozů Opel, ladičská firma Irmscher, se bude prezentovat na blížícím se tuningové autoshow v Essenu novým kitem pro model Astra GTC. Půjde o speciální limitovanou edici 50 vozů, kterou jednoznačně poznáte dle oranžové barvy "Mandarin".

Irmscher GTC má nový přední nárazník se spoilerem na spodní hraně, upravenou mřížku otvorů pro přísun vzduchu do chladiče, vytažené boční prahy, střední lištu nad zadním sklem a oplechování zádě. Zvukovou kulisu má na starosti sportovní tlumič s dvojitou chromovanou koncovku.

O lepší jízdní vlastnosti se stará snížený podvozek, díky němuž světlá výška klesla o 30 milimetrů, a 18palcová kola s pneumatikami 225/40. V interiéru si své místo našlo kožené čalounění nebo Alcantara a hliníkové doplňky obložení. V plánu je zvýšený výkon pro všechny motorizace, momentálně je k dispozici pouze verze 1.9 CDTI s výkonem 129 kW (175 k), což je nárůst o 25 koní. Topmodel s benzínovým motorem 2.0T by měl mít výkon až na hranici 260 koní (191 kW).

Firma Irmscher již přijímá závazné objednávky a k zákazníkům, kteří složí dostatečnou zálohu, se GéTéCéčko dostane začátkem roku 2006.

Tip: Mrkněte na redakční test Opelu Astra GTC 2.0T.


Irmscher Astra GTC
Test Dacia Duster II dCi 110 4x4: Pouze pro silnici je jí škoda

Dacia Duster II 1.5 dCi 4x4

Příroda vytvořila v polovině ledna opravdu vhodné podmínky pro testování nové generace oblíbeného SUV Dacia Duster. Jezdili jsme s ním v hlubokém bahně i na zasněžených silnicích.

včera | Radek Pecák | 11 příspěvků
Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

21.  1.  2018 | Jan Mička | 30 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků