Irmscher Agila: rychlý jen vzhledem

Dvorní ladič automobilky Opel připravil nový paket pro malou Agilu. Ta nyní vypadá opravdu sportovně.
Irmscher Agila: rychlý jen vzhledem

Individualizace vozů je dnes velmi důležitá. V době, kdy se zákazníci nechtějí smířit s tím, že svůj vůz potkají téměř beze změny na silnici na každém rohu, přichází na řadu různí tuneři a stylisté.

Irmscher připravil optický paket pro malou Agilu, který původní vzhled řádně proměnil. Základním stavebním pilířem je úprava přední masky a nárazníku. Agila tak působí daleko dynamičtěji, což umocňuje také přední imitace ochrany podvozku.

Ze stejného materiálu je pak vyrobena i atrapa zadního difusoru. Upravená Agila stojí navíc na nových 16" kolech z lehké slitiny a získala několik dalších drobnějších detailů.

Po stránce techniky je prozatím vše při starém. Irmscher se totiž do výkonnostních úprav nepouští až tak často a většinou se zaměřuje na styling. Malá Agila tak nyní vypadá, že umí jet opravdu rychle, ale realita bude někde jinde.

Výhodou tohoto paketu je, že bude k dostání přímo u dealerů značky Opel, takže případné zásahy do vzhledu nenaruší záruku a navíc všechny díly jsou homologovány.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Irmscher Agila

 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků