Irmscher Agila: rychlý jen vzhledem

Dvorní ladič automobilky Opel připravil nový paket pro malou Agilu. Ta nyní vypadá opravdu sportovně.
Irmscher Agila: rychlý jen vzhledem

Individualizace vozů je dnes velmi důležitá. V době, kdy se zákazníci nechtějí smířit s tím, že svůj vůz potkají téměř beze změny na silnici na každém rohu, přichází na řadu různí tuneři a stylisté.

Irmscher připravil optický paket pro malou Agilu, který původní vzhled řádně proměnil. Základním stavebním pilířem je úprava přední masky a nárazníku. Agila tak působí daleko dynamičtěji, což umocňuje také přední imitace ochrany podvozku.

Ze stejného materiálu je pak vyrobena i atrapa zadního difusoru. Upravená Agila stojí navíc na nových 16" kolech z lehké slitiny a získala několik dalších drobnějších detailů.

Po stránce techniky je prozatím vše při starém. Irmscher se totiž do výkonnostních úprav nepouští až tak často a většinou se zaměřuje na styling. Malá Agila tak nyní vypadá, že umí jet opravdu rychle, ale realita bude někde jinde.

Výhodou tohoto paketu je, že bude k dostání přímo u dealerů značky Opel, takže případné zásahy do vzhledu nenaruší záruku a navíc všechny díly jsou homologovány.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Irmscher Agila

 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 34 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků