Irmscher Agila: rychlý jen vzhledem

Dvorní ladič automobilky Opel připravil nový paket pro malou Agilu. Ta nyní vypadá opravdu sportovně.
Irmscher Agila: rychlý jen vzhledem

Individualizace vozů je dnes velmi důležitá. V době, kdy se zákazníci nechtějí smířit s tím, že svůj vůz potkají téměř beze změny na silnici na každém rohu, přichází na řadu různí tuneři a stylisté.

Irmscher připravil optický paket pro malou Agilu, který původní vzhled řádně proměnil. Základním stavebním pilířem je úprava přední masky a nárazníku. Agila tak působí daleko dynamičtěji, což umocňuje také přední imitace ochrany podvozku.

Ze stejného materiálu je pak vyrobena i atrapa zadního difusoru. Upravená Agila stojí navíc na nových 16" kolech z lehké slitiny a získala několik dalších drobnějších detailů.

Po stránce techniky je prozatím vše při starém. Irmscher se totiž do výkonnostních úprav nepouští až tak často a většinou se zaměřuje na styling. Malá Agila tak nyní vypadá, že umí jet opravdu rychle, ale realita bude někde jinde.

Výhodou tohoto paketu je, že bude k dostání přímo u dealerů značky Opel, takže případné zásahy do vzhledu nenaruší záruku a navíc všechny díly jsou homologovány.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Irmscher Agila

 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

včera | Radek Pecák | 72 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků