Irmscher 207 CC: pro ostřejší holky

Tuner Irmscher, který se velmi rád specializuje hlavně na Opely, si nyní pro své úpravy vybral Peugeot 207 CC. Zde je výsledek.
Irmscher 207 CC: pro ostřejší holky

Nebudeme daleko od pravdy, když řekneme, že Peugeot 207 CC nikdy nebyl vozem příliš vyhledávaným oduševnělými motoristickými příznivci a z deseti případů v něm devětkrát uvidíme mladou dívku. To ale nic nemění na tom, že i ženy se občas chtějí odlišit a právě pro ně je zde tuner Irmscher.

Úpravy jsou, v duchu zaměření vozu, hodně decentní. Na voze nalezneme modifikovanou přední část, která dostala kromě nového nárazníku s integrovaným spoilerem také novou mřížku pro nasávání vzduchu k motoru. Při pohledu zboku si nelze nevšimnout rozšířených bočních prahů, které mají za cíl dělat vůz ještě mohutnější a také agresivnější.

Tuner nezapomněl ani na zadní partie, které dostaly decentní přítlačné křídlo, dobrý dojem dělá také decentní koncovka výfuku. Ženy jistě ocení rovněž menší detaily v interiéru, kterými se upravený vůz od sériového liší - lepšími materiály obložená přístrojová deska, rozmanitější barevné kombinace a podobně.

Co se ale týká technických úprav, zde lze zmínit jenom snížení světlé výšky o 30 mm a mírné ztuhnutí podvozku. K tomu si předejte kola až do velikosti 18“ a rázem zjistíte, že malé cabrio s nevelkým rozvorem nebude mít nerovné cesty rádo. Ale to není důvod na obavy, v ČR ani na Slovensku jich jistě moc nenajdeme…

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Irmscher 207 CC

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků