Irmscher 207 CC: pro ostřejší holky

Tuner Irmscher, který se velmi rád specializuje hlavně na Opely, si nyní pro své úpravy vybral Peugeot 207 CC. Zde je výsledek.
Irmscher 207 CC: pro ostřejší holky

Nebudeme daleko od pravdy, když řekneme, že Peugeot 207 CC nikdy nebyl vozem příliš vyhledávaným oduševnělými motoristickými příznivci a z deseti případů v něm devětkrát uvidíme mladou dívku. To ale nic nemění na tom, že i ženy se občas chtějí odlišit a právě pro ně je zde tuner Irmscher.

Úpravy jsou, v duchu zaměření vozu, hodně decentní. Na voze nalezneme modifikovanou přední část, která dostala kromě nového nárazníku s integrovaným spoilerem také novou mřížku pro nasávání vzduchu k motoru. Při pohledu zboku si nelze nevšimnout rozšířených bočních prahů, které mají za cíl dělat vůz ještě mohutnější a také agresivnější.

Tuner nezapomněl ani na zadní partie, které dostaly decentní přítlačné křídlo, dobrý dojem dělá také decentní koncovka výfuku. Ženy jistě ocení rovněž menší detaily v interiéru, kterými se upravený vůz od sériového liší - lepšími materiály obložená přístrojová deska, rozmanitější barevné kombinace a podobně.

Co se ale týká technických úprav, zde lze zmínit jenom snížení světlé výšky o 30 mm a mírné ztuhnutí podvozku. K tomu si předejte kola až do velikosti 18“ a rázem zjistíte, že malé cabrio s nevelkým rozvorem nebude mít nerovné cesty rádo. Ale to není důvod na obavy, v ČR ani na Slovensku jich jistě moc nenajdeme…

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Irmscher 207 CC

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

včera | Jan Mička | 1 příspěvek
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků