Irmscher 207 CC: pro ostřejší holky

Tuner Irmscher, který se velmi rád specializuje hlavně na Opely, si nyní pro své úpravy vybral Peugeot 207 CC. Zde je výsledek.
Irmscher 207 CC: pro ostřejší holky

Nebudeme daleko od pravdy, když řekneme, že Peugeot 207 CC nikdy nebyl vozem příliš vyhledávaným oduševnělými motoristickými příznivci a z deseti případů v něm devětkrát uvidíme mladou dívku. To ale nic nemění na tom, že i ženy se občas chtějí odlišit a právě pro ně je zde tuner Irmscher.

Úpravy jsou, v duchu zaměření vozu, hodně decentní. Na voze nalezneme modifikovanou přední část, která dostala kromě nového nárazníku s integrovaným spoilerem také novou mřížku pro nasávání vzduchu k motoru. Při pohledu zboku si nelze nevšimnout rozšířených bočních prahů, které mají za cíl dělat vůz ještě mohutnější a také agresivnější.

Tuner nezapomněl ani na zadní partie, které dostaly decentní přítlačné křídlo, dobrý dojem dělá také decentní koncovka výfuku. Ženy jistě ocení rovněž menší detaily v interiéru, kterými se upravený vůz od sériového liší - lepšími materiály obložená přístrojová deska, rozmanitější barevné kombinace a podobně.

Co se ale týká technických úprav, zde lze zmínit jenom snížení světlé výšky o 30 mm a mírné ztuhnutí podvozku. K tomu si předejte kola až do velikosti 18“ a rázem zjistíte, že malé cabrio s nevelkým rozvorem nebude mít nerovné cesty rádo. Ale to není důvod na obavy, v ČR ani na Slovensku jich jistě moc nenajdeme…

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Irmscher 207 CC

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků