Irmscher 207 CC: pro ostřejší holky

Tuner Irmscher, který se velmi rád specializuje hlavně na Opely, si nyní pro své úpravy vybral Peugeot 207 CC. Zde je výsledek.
Irmscher 207 CC: pro ostřejší holky

Nebudeme daleko od pravdy, když řekneme, že Peugeot 207 CC nikdy nebyl vozem příliš vyhledávaným oduševnělými motoristickými příznivci a z deseti případů v něm devětkrát uvidíme mladou dívku. To ale nic nemění na tom, že i ženy se občas chtějí odlišit a právě pro ně je zde tuner Irmscher.

Úpravy jsou, v duchu zaměření vozu, hodně decentní. Na voze nalezneme modifikovanou přední část, která dostala kromě nového nárazníku s integrovaným spoilerem také novou mřížku pro nasávání vzduchu k motoru. Při pohledu zboku si nelze nevšimnout rozšířených bočních prahů, které mají za cíl dělat vůz ještě mohutnější a také agresivnější.

Tuner nezapomněl ani na zadní partie, které dostaly decentní přítlačné křídlo, dobrý dojem dělá také decentní koncovka výfuku. Ženy jistě ocení rovněž menší detaily v interiéru, kterými se upravený vůz od sériového liší - lepšími materiály obložená přístrojová deska, rozmanitější barevné kombinace a podobně.

Co se ale týká technických úprav, zde lze zmínit jenom snížení světlé výšky o 30 mm a mírné ztuhnutí podvozku. K tomu si předejte kola až do velikosti 18“ a rázem zjistíte, že malé cabrio s nevelkým rozvorem nebude mít nerovné cesty rádo. Ale to není důvod na obavy, v ČR ani na Slovensku jich jistě moc nenajdeme…

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Irmscher 207 CC

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků